امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139591
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی مراسمی در ساختمان موسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی مراسمی در ساختمان موسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و 807 میلیون و 402 هزار و 720 ریالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این موسسه شد.

این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می‌شود.

همراه اول در 27 آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که به دلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراهان همیشگی خود، به مدت 8 روز درآمد حاصله از فعالسازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می‌کند.

همراه اول پیش از این نیز با اختصاص سامانه 8825 جهت جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت مرکز جامع سرطان و با همکاری دوجانبه با موءسسه محک، از بیماران سرطانی حمایت کرده بود.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها