امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139594
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم نسخه احیا شده یک فیلم موفق دهه هشتاد میلادی است.همسورث در «تعطیلات» در نقش پدر جوانی بازی می ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم نسخه احیا شده یک فیلم موفق دهه هشتاد میلادی است.همسورث در «تعطیلات» در نقش پدر جوانی بازی می کند،که خانواده اش را برای ایام تعطیلات به یک سفر حاده ای می برد.در طول سفر اتفاقاتی برای اعضای خانواده رخ می دهد که خط اصلی قصه را به جلو می برد.به بهانه این اتفاقات،فیلم نگاهی انتقادی به زندگی قشر متوسط جامعه آمریکا می کند.

نسخه اصلی فیلم در سال 1983 به روی پرده سینماها رفت و با استقبال تماشاگران رویرو شد.تا سال 1991 سه قسمت دیگر فیلم هم ساخته شد.در طول 16 سال گذشته،چند بار بحث تولید قسمت تازه ای از آن مطرح شد.

سال گذشته میلادی تهیه کنندگان فیلم در شرکت مستقل فیلم سازی بندراسپینک تصمیم به احیای قصه این مجموعه فیلم گرفتند.فیلمنامه نسخه تازه و دوباره سازی شده «تعطیلات»،با توجه به شرایط روز جامعه آمریکا و وضعیت پس از یازدهم سپتامبر نوشته شده است.

جان فرانسیس دالی و جاناتان ام گلدستین امر کارگردانی نسخه تازه فیلم را به عهده دارند.این فیلم برای نمایش عمومی در روزهای پایانی سال 2015 آماده می شود.

کریس همسورث برای بازی در نقش کمیک استریپی و ابرقهرمانانه تور در مجموعه فیلم اکشن «تور» شهرت دارد.بزودی درام اجتماعی «کلاه سیاه» او به کارگردانی مایکل مان به روی پرده سینماها می رود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها