امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139597
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
محمدحسین سلیمانی فرد تهیه کننده فیلم نگار در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره توزیع فیلم «نگار» در شبکه قاچاق گفت :  ما در ...

محمدحسین سلیمانی فرد تهیه کننده فیلم نگار در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره توزیع فیلم «نگار» در شبکه قاچاق گفت :  ما در تلاش بودیم  که تا اواخر امسال فیلم را به صورت قانونی وارد شبکه نمایش خانگی کنیم ، اما به ناگهان با این واقعیت تلخ مواجه شدیم که این اثر به صورت قاچاق ، آن هم با تدوین قبلی  توسط عده ای افراد سودجو ، روانه بازار غیر رسمی گردیده است

وی در ادامه افزود:  متوجه شدیم که نسخه های قاچاق فیلم ویدیویی «نگار» با عنوان قبلی این فیلم «صدای سکوت»در حال فروش است  .این حرکت ناجوانمردانه ، گروه سازنده فیلم را ، هم از جهت معنوی و هم از جهت مادی شدیداً متضرر کرد. عملی ناشایست که بی تردید هم ظلم به فیلمساز است و هم ظلم به مخاطبین فیلم.  

تهیه کننده در ادامه درباره پیگیری موضوع توسط ارشاد گفت: موضوع را  با مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان گذاشته و اعلام نمودم که این موضوع را به جد پیگیری خواهم  نمود.                                              

بنابراین گزارش، پیش از این در خبرها آمده بود فیلم ویدیویی «نگار» ، ساخته مشترک یاشار سربلند و جاوید خوشدل ، در حال تدوین مجدد است و بهمن ماه امسال در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد .اما به ناگهان ، تهیه کننده فیلم صبح روز یکشنبه ( مورخه 21/10/1393 ) با نسخه های غیرمجاز فیلم ویدیویی نگار   درخیابان های شهر تهران مواجه شد.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها