امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139603
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،جاش گاد فیلم نامه قسمت تازه فیلم را با هم کاری رایان دیکسن نوشته است.این فیلم با نام «سه قلوها» وارد مرحله ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،جاش گاد فیلم نامه قسمت تازه فیلم را با هم کاری رایان دیکسن نوشته است.این فیلم با نام «سه قلوها» وارد مرحله تولید می شود و یک کاراکتر جدید،به جمع دو قلوهای قبلی می‌پیوندد.
قصه قسمت تازه،دنبال کننده ماجراهای قسمت اول است و تمام کاراکترهای مهم نسخه اصلی را در کنار خود دارد.به این ترتیب آرنولد شوارزنگر و دنی دویتو دوباره در نقش دو برادر دوقلوی ناهمگون (که اختلافات زیادی با هم دارند)ظاهر خواهند شد.
در قصه قسمت دوم و در حالی که این دو هنوز هم اختلافات زیادی با هم دارند،ناگهان سر و کله مرد سیاه پوستی پیدا می شود که مدعی است برادر آن هاست.نکته اصلی و غیرمنتظره این است که این مرد سیاه پوست، خود را برادر سه قلوی آرنولد و دویتو معرفی می کند.
جاش گاد می‌گوید:«فیلم نامه فیلم آماده است و سه بازیگر اصلی هم برای بازی در آن اعلام آمادگی کرده اند.»
به این ترتیب کلید فیلمبرداری فیلم تا قبل از شروع فصل تابستان پیش رو زده خواهد شد.کارگردان فیلم ایوان ریتمن است که قسمت اول آن را هم کارگردانی کرده بود.
نسخه اصلی «دوقلوها» در سال 1988به روی پرده سینماهای جهان رفت و یکی از معدود کارهای کمدی آرنولد شوارزنگر به حساب می‌آید.
او که به عنوان قهرمان اکشن سینما در دهه هشتاد و نود میلادی معروف شد،از سوی طرفدارانش برای بازی در «دوقلوها» مورد انتقاد قرار گرفت.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار