امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139607
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مجرد چهل ساله» به کارگردانی شاهین باباپور و تهیه کنندگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مجرد چهل ساله» به کارگردانی شاهین باباپور و تهیه کنندگی سیدمحسن جاهد شب گذشته (دوشنبه) ساعت 22 در سینما آزادی با حضور بازیگران، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد. در ابتدای مراسم و طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده قرار بود فیلم تنها در سالن اصلی همراه با بالکن این سالن به نمایش درآید که بعد از اضافه شدن جمع کثیری از هنرمندان، سالن طبقه پنجم این سینما نیز با 50 دقیقه تأخیر به نمایش این فیلم اختصاص یافت. همچنین با توجه به جمعیت زیادی که برای تماشای این فیلم به سینما آمده بودند مراسم ابتدایی و تقدیر از عوامل و بازیگران نیز منتفی شد. ضمن اینکه شب گذشته استقبال از فیلم باباپور تا حدی بود که بسیاری از تماشاگران روی زمین نشستند و تعدادی نیز سالن سینما را ترک کردند. ماهایا پطروسیان، مهران غفوریان، قربان محمدپور، سیدمحسن جاهد، شاهین باباپور، رویا شریف، حسین غضنفری و... بازیگران و عوامل اصلی این فیلم نیز در مراسم حضور داشتند. حسام نواب صفوی، جهانبخش سلطانی، حسین فرحبخش، حبیب اللهیاری، شهره قمر، پناه برخدا رضایی، بهمن گودرزی، پیمان عباسی، جابر قاسمعلی، حسن مشکلاتی، حسن ایوبی، حسین زندباف، بهروز معاونیان، حبیب اسماعیلی، نعیمه نظام دوست، رابعه اسکویی، اکرم محمدی، بهاره افشاری، زهره حمیدی، سعید و کمند امیرسلیمانی، حسن اسدی، حسن شکوهی، مجید شهریاری، کیهان ملکی، مختار سائقی، علی برقی، سعید پیردوست، حمید کاشانی، رضا رخشان، حسن نجم، فرج ا... گل سفیدی همراه با دکتر اکبر عالمی کارشناس و منتقد سینما، دیگر مهمانان حاضر در مراسم دیشب بودند.

«مجرد چهل ساله» که از دو هفته گذشته تاکنون فروشی معادل 150 میلیون تومان داشته، داستان زندگی خانم دکتری 40 ساله با بازی ماهایا پطروسیان را روایت می کند که در رشته خود تبحر و تخصص دارد، اما در زمینه ازدواج و انتخاب همسر دچار مشکل است. او در ادامه  داستان اسیر ماجراهایی می شود که... . مجید صالحی، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، سحر ولدبیگی، امیر نوری، رویا شریف، پوراندخت مهیمن، زویا امامی، یاس نوروزی، دانیال عبادی و برزو ارجمند دیگر بازیگران اصلی «مجرد چهل ساله» هستند.

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار