امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139609
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نمایشگاه دستاورد‌های قرآنی 16 تا 25 آذر‌ماه 1391 در برج ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نمایشگاه دستاورد‌های قرآنی 16 تا 25 آذر‌ماه 1391 در برج میلاد تهران برگزار شد که در آن تنها مؤسسات قرآنی استان تهران حضور داشتند.

سال گذشته با توجه به لزوم خودکفایی مؤسسات و به نمایش گذاشتن توانمندی‌های آنها دومین دوره این نمایشگاه به صورت کشوری 5 تا 20 بهمن‌ماه در مجتمع 13 آبان تهران برگزار شد البته این نمایشگاه به دلایل مختلف از جمله سردی هوا و نامناسب بودن مکانِ برگزاری به خوبی مورد استقبال قرار نگرفت.

حجت‌الاسلام «سید حسین کوششی» مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور درباره برگزاری سومین دوره نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی، اظهار داشت: این نمایشگاه به دلیل کمبود اعتبارات امسال برگزار نمی‌شود اما با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته قصد داریم نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی را سال آینده بهتر از گذشته برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه در دومین دوره برگزاری این نمایشگاه توانمندی‌های مؤسسات در حوزه‌های مختلف قرآنی در معرض نمایش قرار گرفت، گفت: زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه نامناسب بود اما با این وجود مؤسسات قرآنی توانستند فعالیت‌های خود را در معرض نمایش قرار داده و  توانمندی‌هایشان را به مسئولان ثابت کنند.

مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی برگزار نشدن سومین دوره نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی کشور در سال جاری را گامی به سوی برگزاری باشکوه‌تر این نمایشگاه در سال آینده دانست و خاطر نشان کرد: سعی داریم سومین دوره این نمایشگاه را در زمان و مکانی مناسب برگزار کنیم البته هنوز تصمیم‌گیری قطعی صورت نگرفته اما به طور حتم سومین دوره نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی در زمستان برگزار نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها