امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۰۲:۴۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139614
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در یک گفت‌وگوی طولانی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در یک گفت‌وگوی طولانی تلویزیونی گفت: مقاومت لبنان همه انواع اسلحه را در اختیار دارد و هر آنچه که به ذهن دشمن خطور می‌کند و نمی‌کند در انبارهای مقاومت است.

دبیر کل حزب‌الله لبنان در این گفت‌وگوی 3 ساعته که به زودی از شبکه المیادین پخش خواهد شد، به توانمندی‌های نظامی مقاومت اشاره کرد و اطلاعاتی درباره شناسایی مزدوران صهیونیستی در داخل حزب‌الله ارائه داد تا بسیاری از شایعات مربوط به این مسئله را تصحیح کند.

بر اساس این گزارش، سید حسن نصرالله درباره مسئله منازعه مقاومت و اسرائیل، اوضاع سوریه و عراق، عربستان، ایران و بحرین نیز سخن گفت و به مسئله وهابیت نیز اشاره داشت.

محور دیگر این مصاحبه اختصاصی که مجری آن «غسان بن جدو» مدیر شبکه المیادین بود، درباره پرونده گفت‌وگو میان حزب‌الله و جریان «المستقبل» و افق‌های این گفت‌وگو بود.

این در حالی است که منابع اطلاعاتی اسرائیل نیز تایید می‌کنند که جنگ آینده با حزب‌الله در مقایسه با جنگ‌های پیشین خشونت‌بار تر و بی‌سابقه خواهد بود و روحیه اسرائیلی‌ها را به طور بی‌سابقه‌ای تضعیف می‌کند.

روزنامه صهیونیستی معاریو نیز ادعا کرد که حزب الله لبنان زرادخانه خود را مملو از سلاح‌های ایرانی کرده است، سلاح‎هایی که تاکنون اسرائیل با آن روبرو نشده است.منابع اطلاعاتی اسرائیل بر این باورند که بخش زیادی از توانایی‌ها و امکانات نظامی ایران در اختیار حزب الله قرار دارد.

انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار