امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139626
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین نمایشگاه کتاب «یاد یار مهربان» پنجشنبه دوم بهمن سال جاری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین نمایشگاه کتاب «یاد یار مهربان» پنجشنبه دوم بهمن سال جاری آغاز به کار خواهد کرد.

پیش از این قرار بود فعالیت این نمایشگاه از اول بهمن در بوستان گفت‌وگو آغاز شود که به دلایلی زمان آن تغییر یافت به همین منظور با سیدمجید حسینی مدیرعامل مؤسسه نشر شهر درباره دلایل تغییر زمان و برنامه‌های بخش جنبی دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» به گفت‌وگو نشستیم که در ذیل آن را می‌خوانید:

آقای حسینی دلیل تغییر زمان برپایی این نمایشگاه چیست، آیا به آماده نبودن مؤسسه نشر شهر مربوط می‌شود؟

بررسی ما در مؤسسه نشر شهر نشان می‌داد که به زمان بیشتری برای آماده‌سازی دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» نیاز داریم چراکه در حال حاضر در بوستان گفت‌وگو نمایشگاهی توسط بخش خصوصی در حال برگزاری است که به دلیل تمدید مدت زمان برگزاری این نمایشگاه، مؤسسه نشر شهر این دوره از نمایشگاه را با یک روز تأخیر شروع خواهد کرد.

* نمایشگاه را به یک نمایشگاه «تخصصی کودکان و نوجوانان» تبدیل خواهیم کرد

رویکرد امسال نمایشگاه چیست؟

تأکید کنم امسال نمایشگاه «یاد یار مهربان»، رویکرد عمومی دارد یعنی تلاش داریم این نمایشگاه را برای استفاده عموم مردم به یک نمایشگاه «تخصصی کودکان و نوجوان» تبدیل کنیم تا علاوه بر اینکه مدارس با حضور در دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» نیاز و دغدغه خودشان را رفع ‌کنند، مردم عزیز نیز طی کارشناسی‌های اتفاق افتاده بتوانند کتاب مورد نیازشان را با ارائه تخفیفات ویژه خریداری کنند.

 

* لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی به نمایشگاه «یار یار مهربان» رسید

آقای حسینی درباره بخش جنبی نمایشگاه «یاد یار مهربان» سخن بگوئید؟

یکی از اتفاقات خوبی که امسال در دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» رخ خواهد داد، حضور بیش از 10 تولیدکنندگان لوازم‌التحریر اسلامی _ ایرانی در این نمایشگاه است. به گونه‌ای دیگر تولیدکنندگانی که علاقه‌مند به ارائه محصولات لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در این نمایشگاه بودند، حضور فعالی در نمایشگاه «یاد یار مهربان» خواهند داشت.

* حضور پررنگ شخصیت‌های کلاه قرمزی و شهر موش‌ها در نمایشگاه «یاد یار مهربان»

از برندهای معروف نیز در این بخش حضور خواهند داشت؟

بله؛ «شکرستان»، «کلاه قرمزی» و «شهر موش‌ها» از جمله برندهایی است که در دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» حضور خواهند داشت.

آیا تخفیفاتی هم در این بخش به کودکان و نوجوانان تعلق خواهد گرفت؟

بله؛ البته این تخفیفات از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مؤسسه نشر شهر نخواهد بود بلکه خود تولیدکنندگان این تخفیفات را به مخاطبان دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» ارائه خواهند داد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌‌توانند از دوم تا هفتم بهمن سال جاری همه روزه از ساعت 9 صبح تا 17 بعدازظهر از دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» بازدید کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها