امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13963
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد بخشی از کالاهای منقول تحت اختیار خود در استان ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد بخشی از کالاهای منقول تحت اختیار خود در استان تهران را از جمله: 87 تخته انواع فرش دستباف (مستعمل)، 27 دستگاه تلویزیون 40 اینچ LCD سونی، 8440 عدد میل سوپاپ خودرو ، 12000 بلبرینگ به مارک SNR (مربوطه به خودرو L90)، ورق رولی کاغذ، چراغ خورشیدی محوطه‌ای (فتوسل)  با بهره‌گیری از سامانه الکترونیک (سما) به صورت اینترنتی به فروش برساند. 

در این اطلاعیه آمده است: متقاضیان می‌توانند از ساعت 8 روز یکشنبه مورخ 26 خرداد 92 لغایت ساعت 14 روز پنجشنبه 6 تیر 92 جهت بازدید کالاهای مطرح در مزایده به نشانی: تهران - کیلومتر 12 جاده قدیم کرج (فتح تهران) - بعد ازسه‌راهی شهریار روبروی دپوی ارتش، مدیریت جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران مراجعه کنند. ( تلفن: 44902151 -44907661-44907658-021).
 
سازمان اموال تملیکی  در ادامه با توجه به اینترنتی بودن مزایده مواردی را متذکر شده است:‌

1- برگزاری مزایده صرفاً از طریق سامانه مزایده الکترونیک (سما) بوده و ارائه پیشنهاد قیمت نیز از این طریق انجام می‌پذیرد، لذا شرکت‌کنندگان در مزایده باید از تاریخ‌های فوق به وبگاه سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به نشانی (www.tamliki.ir) مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

2- شرکت کنندگان در مزایده می‌توانند جهت ثبت‌ نام دریافت گواهی امضاء الکترونیک و توکن به دفاتر ثبت  اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند.

3- داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

4- فهرست و اطلاعات ریز اقلام ارائه شده در مزایده در بخش سامانه مزایده الکترونیک (سما) در وب‌گاه سازمان به نشانی فوق الذکر قابل رویت برای متقاضیان محترم است.

5- بازدید از کالاهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته (به جز جمعه‌ها) از ساعت 8 الی 14 امکان‌پذیر خواهد بود.

6-  پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک (سما)، راس ساعت 10 روز شنبه مورخ 8 تیر 92 در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شود.

7- متقاضیان محترم می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به منظور شرکت در مزایده الکترونیک با شماره تلفن 27652187-021 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها