امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139640
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 34
عباس انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با بحث واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: ...

عباس انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با بحث واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: بعید با این وضعیت کسی برای خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس جلو بیاید واگر هم هرکسی با این شرایط پا پیش بگذارد بعد از یک سال با توجه به شرایط موجود پا به فرار خواهد گذاشت. با این شرایط نه تنها باید از متقاضیان پول بگیرند بلکه باید به آنها امکانات هم بدهند چرا که هر فردی که پرسپولیس را در اختیار بگیرد باید دو سه سال هزینه کند تا این تیم شخصیت پیدا کند و باید بر دستی که برای در اختیار گرفتن پرسپولیس جلو می‌آید بوسه زد.

وی ادامه داد: با این همه وقتی کسی می‌خواهد این همه هزینه کند تا باشگاهی مثل پرسپولیس را در اختیار بگیرد وزارت ورزش نمی‌تواند در انتخاب هیأت مدیره این باشگاه دخالت کند چون شاید مالک باشگاه بخواهد استفاده‌هایی از این باشگاه انجام دهد تا پولش هدر نرود.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: کسی که می‌خواهد پرسپولیس را بخرد بدون شک باید 500میلیارد تومان هزینه کند چون به غیر از قیمت 290میلیارد تومانی باشگاه باید دو سه سال هم چند ده میلیارد تومان هزینه کند تا یک برند درست شود.

انصاری‌فرد درباره عملکرد امیر خادم معاون وزیر ورزش در بحث واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: به نظرم خادم اصلاً عملکرد خوبی در بحث واگذاری این دو باشگاه نداشت چون شناختی نسبت به این باشگاه‌ها ندارد و من هم احساس می‌کنم که واگذاری این دو باشگاه کار ساده‌ای نیست. به نظر من خادم در بحث واگذاری این دو باشگاه کاره‌ای نیست و یک ابزار است و تصمیم‌گیرنده دیگران هستند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس افزود: پرسپولیس و استقلال نیاز به حمایت دارند اما شما به وضعیت پرسپولیس نگاه کنید که این تیم با این وضعیت و عدم ثبات مدیریت و بلاتکلیفی موجود در آسیا نتیجه نمی‌گیرد و با توجه به اینکه نماینده فوتبال ایران در آسیاست لطمه بزرگی به فوتبال وارد خواهد شد و امیدوارم هرچه زودتر فکری برای این باشگاه بشود و اینقدر از هواداران مایه نگذارند چون هوادار فقط دو ساعت در زمان بازی با تیم ارتباط مستقیم دارد و بقیه زمان ارتباط تنگاتنگی میان آنها نیست.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها