امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139655
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 149
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به صحبت‌ های روز گذشته رئیس‌ جمهور در مورد نقش عربستان و کویت در کاهش قیمت نفت اظهار داشت: دولت باید به موضع صریح و انقلابی خود در این ارتباط همچنان تأکید داشته و در این مسیر گام بردارد و حتی بهتر بود که از ابتدا این موضع از سوی دولت اتخاذ می‌شد.

وی افزود: عملکرد یا موضع‌گیری هر کشوری که برخلاف سیاست‌های کلی و ضرر جمهوری اسلامی باشد، دولت باید در مقابل آن از خود واکنش و ایستادگی مناسب را نشان دهد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: ما باید نقاط قوت خود را به رخ دیگران بکشیم و نقاط ضعف خود را با راه‌حل‌های عملیاتی و در درون نظام برطرف کنیم، ما باید این موضوع را به همگان ثابت کنیم که اگر قیمت هر بشکه نفت به 8 دلار هم برسد ما بر مواضع خود پافشاری خواهیم کرد و با کم کردن هزینه‌های زائد و ایجاد درآمدهای جایگزین به جای درآمدهای نفتی مشکلات اقتصادی کشور را برطرف خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس‌ جمهور روز گذشته بعد از سخنرانی خود در استان بوشهر عنوان کرد که عربستان و کویت در کاهش قیمت نفت نقش داشتند و بدانند که خود آنها بیشتر از همه در این زمینه متضرر خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار