امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139661
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 1824
مراسم ویژه هیئت فداییان حضرت زهرا(س) به مناسبت شهادت شهید مدافع حرم مهدی نوروزی در حسینیه عشاق الحسین(ع) با سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور و مداحی ...

مراسم ویژه هیئت فداییان حضرت زهرا(س) به مناسبت شهادت شهید مدافع حرم مهدی نوروزی در حسینیه عشاق الحسین(ع) با سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور و مداحی حاج محمد رضا طاهری و کربلایی حسین طاهری برگزار گردیدhttp://dl.p313.ir/up/do.php?img=2281

به گزارش خبرنگار پیروان مــوعـــود؛این مــراسم ویژه شهادت شهید نوروزی که اخیرا در سامرا به دست تکفیری های داعش به شهادت رسید با تلاوت قرآن کرم و سخنرانی علی اکبر رائفی پور آغاز شد.

استاد رائفی پور سخنان خود را با بیان موضوعاتی در باب تکریم جایگاه  شهید و شهادت آغاز نمود و از مقام شامخ شهید مهدی نوروزی تجلیل به عمل اورد.

رائفی پور در ادامه به دلایل اصلی غیبت حضرت ولی عصر(عج) پرداختند و متذکر شدند جامعه ای که به سوی ظهور میرود با ید خلیفه اللهی را که از سوی خداوند برگزیده شده  را مقبول بدارند و بدین وسیله به برتری از اقوام دیگر میرسند همانطور که قوم بنی اسراییل رسیدند و پس از دوری از ولی معصوم نیز از جایگاه خود نزول کردند.

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=2286

 

استاد رائفی پور به فرمایش گوهر بار حضرت امیر(عج)اشاره کرده و لزوم همسو بودن نظم و تقوا در امور مسلمین را مطرح  نمودند و مشکلات جامعه بشری را تا کنون اینگونه بیان کردند که این امر مهم از یکدیگر جدا بود و یا یکی از آنها دچار ضعف گردیده است و عرضه داشت شیعه با استمساک به این دو مسئله مهم و نظامند کردن خود میتواند جان امام زمان (عج) خود را حفظ نماید.

رائفی پور؛با اشاره به آیه 24 سوره توبه گذشت از 8 امر دنیوی را در راه خدا بیان نمود و گفت: حضرت امام حسین(ع) مصداق بارز این آیه شریفه میباشند و این شهید بزرگوار نیز(شهید مهدی نوروزی) پیرو همین راه بودند.

امروز نیز،باید حرف دین را مقدم بر همه امور بدانیم.همانگونه که امام حسین(ع) فرمودند:یکی مثل من با یکی مثل یزید بیعت نمیکند و مبارزه امروز شیعه را با داعش بر این اساس میدانند

حفظ حکومت معصوم؛که 11 بار برقرار بوده است اما مأموم آمادگی نداشته و امروز این مقام نیز از ما گرفته میشود.

در این دوران میبایست حریم حرم اهل بیت (ع) را نگه داریم و در جواب اینکه میگویند شما سنگ و چوپ را میپرستید متذکر شدند که ما حریم اهل بیت(ع) را حفظ میکنیم و کماکان در حفظ حکومت امام عصر(عج) در این راه قدم بر میداریم و با حفظ حرم اهل بیت(ع) و امام عصر(عج) از کیان شیعه و حکومت ایشان دفاع مینماییم.

وظیفه شیعه امروز این است که اهل سنت را روشن کند تا نگذارد آنان به سمت سوی داعش و گروه های تکفیری بروند و به اختلاف ها دامن بزنند.

امروز شیعه در تنگنای مالی قرار دارد و باید در راستای جهاد اقتصادی فعال باشیم تا بتوانیم با دشمنان کیان شیعه و حکومت حضرت مهدی(عج) مقابله کنیم و در این خصوص مطیع ولی فقیه باشیم همانگونه که شاهد بودیم نظامیان عراق اسلحه بر زمین گذاشته بودند ولی با درایت مرجع دینی بزرگوار حضرت آیت الله  سیستانی و صدور حکم جهاد از سوی ایشان مردم تبدیل به سپاه اسلام گشته و از حریم اهل بیت(ع) دفاع کردند.
http://dl.p313.ir/up/do.php?img=2288
امروز منطقه شاهد 2 نوع اسلام می باشد: یکی شیر بچه های حیدرکرار و دیگری اسلام تکفیری اسراییلی،در این روزگار شیعه موظف است جان خود را فدا کند همانگونه که شهید بزرگوار مدافع حرم مهدی نوروزی خون خود را در این راه ریخت و ثابت کرد و این خون در تاریخ ماندگار خواهد بود.

 در پایان حاج محمد رضا طاهری و کربلایی حسین طاهری در مجلسی که منور به وجود پیکر پاک شهیدی که تازه از گمنامی در آمده بود به مداحی پرداختند و عده ای از حاضران پس از مراسم به پویش مردمی "کلنا عباسک یا مهدی" پیوستند.

 

http://p313.ir/download/image/80753233232332234_807.png

 

http://p313.ir/download/image/807522234_807.png

 

 

یادبود شهید مهدی نوروزی در هیئت فدائیان حضرت زهرا(س)+گزارش تصویری

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها