امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139663
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۱۸
تعداد بازدید: 286
القاعده مسؤولیت حمله به دفتر مجله شارلی ابدو را برعهده گرفت. شاخه القاعده در "شبه جزیره عربستان" با انتشار فیلمی در اینترنت،‌ مسؤولیت حمله ...

القاعده مسؤولیت حمله به دفتر مجله شارلی ابدو را برعهده گرفت. شاخه القاعده در "شبه جزیره عربستان" با انتشار فیلمی در اینترنت،‌ مسؤولیت حمله مسلحانه به مجله طنز فرانسوی شارلی ابدو در پاریس را برعهده گرفت. در این فیلم با عنوان " انتقام رسول خدا، پیامی درباره غزوه مبارک پاریس" در سایت های یوتیوپ و تویتر منتشر شده است.

به گزارش پایکاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛ در این بیانیه صوتی - تصویری تاکید شده است که حمله به مجله شارلی ابدو و قتل روزنامه نگاران آن با دستور شخص ایمن الظواهری رهبر فعلی القاعده و براساس وصیت بنیانگذار القاعده اسامه بن لادن انجام شد.

" ناصر بن علي الآنسي" سخنگوی القاعده در حال قرائت بیانیه برعهده گرفتن مسؤولیت حمله به شارلی

" ناصر بن علي الآنسي" سخنگوی القاعده در این پیام گفت:‌ ما در تشکیلات قاعده جهاد مسؤولیت این عملیات را برای انتقام گیری از پیامبرمان صلی الله علیه و آله و سلم برعهده می گیریم. "سعید کواشی" به همراه برادرش شریف هفته گذشته با حمله مسلحانه به دفتر نشریه طنز شارلی ابدو در پاریس،‌ 13 نفر از جمله 4 کاریکاتوریست این مجله را کُشت. سعید کواشی در سال 2011 به یمن سفر کرد و ضمن دیدار با رهبران القاعده در اردوگاه های شاخه القاعده در شبه جزیره عربستان سعودی دوره آموزشی مسلحانه را طی کرد.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها