امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۲۰:۳۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139664
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 131
شهردار آنکارا گفته بود حملات پاریس توسط موساد طراحی شده است. وی علت این اقدام را خشم صهیونیست ها از استقبال کشورهای اروپایی از جمله فرانسه از کشور ...

شهردار آنکارا گفته بود حملات پاریس توسط موساد طراحی شده است. وی علت این اقدام را خشم صهیونیست ها از استقبال کشورهای اروپایی از جمله فرانسه از کشور مستقل فلسطینی عنوان کرد.

یک سفارتخانه رژیم صهیونیستی با انتشار تصویر تابلو مونالیزا در حالی که حجاب بر سر دارد، اعلام کرد پیشتر به فرانسوی ها در مورد اینکه پس از تل آویو نوبت پاریس خواهد بود، هشدار داده است.

به نوشته جروزالم پست در این پیام که در صفحه توییتر سفارت این رژیم در ایرلند منتشر شده ادعا شده است حوادث هفته اخیر پاریس در راستای حملاتی است که از سوی گروه های فلسطینی به صهیونیست ها می شود.

این پیام همچنین نشانگر خشم تل آویو از اقدام کشورهای اروپایی در دفاع از کشور مستقل فلسطینی است. بر این اساس تل آویو در پی موج حمایت های این کشور ها از استقلال فلسطین به آنها خطر چنین اقدامی را گوشزد کرده است.

پیشتر شهردار آنکارا گفته بود حملات پاریس توسط موساد طراحی شده است. وی علت این اقدام را خشم صهیونیست ها از استقبال کشورهای اروپایی از جمله فرانسه از کشور مستقل فلسطینی عنوان کرد.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها