امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139673
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 145
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، مسعود بصیری ظهر امروز در حاشیه مراسم ادای احترام مسئولان بسیج رسانه، معاونان، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، مسعود بصیری ظهر امروز در حاشیه مراسم ادای احترام مسئولان بسیج رسانه، معاونان، مدیران، سردبیران، خبرنگاران کل کشور که در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) برگزار شد، با بیان اینکه بهترین راهکار برای مبارزه با جنگ نرم رسانه است اظهار داشت: در حال حاضر شاهد هستیم که دشمنان نظام و اسلام توطئه‌های بسیاری را برعلیه ایران اسلامی به‌کار بسته‌اند و رسانه تنها ابزاری است که می‌تواند مکر دشمنان را به خودشان بازگرداند.
رئیس سازمان بسیج رسانه‌ کشور با اشاره به تاریخچه تاسیس بسیج رسانه عنوان کرد: تاسیس بسیج رسانه حرکتی هوشمندانه و اقدامی تاثیرگذار در جهت پیشبرد اهداف و پیشرفت‌های بسیار زیاد است.
وی با بیان اینکه رسانه‌های ما همچنان در عرصه بین‌المللی حرفی برای زدن ندارند، تاکید کرد: تیراژ برخی روزنامه‌های دنیا به چند میلیون می‌رسد و این در حالی است که بعضی روزنامه‌های ما حداکثر یک میلیون تیراژ دارند.
بصیری با اشاره به اینکه رسانه‌های ایران اسلامی در زمینه زبان‌های غیرفارسی پیشرفت چشمگیری نداشته‌اند، بیان داشت: باید تمام تلاش خود را برای ارتقای پیشرفت کشور در بحث رسانه‌ای انجام دهیم.
رئیس سازمان بسیج رسانه‌ کشور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان سال آینده تعداد اعضای سازمان بسیج رسانه‌ کشور به هشت هزار نفر برسد و جذب حداکثری داشته باشیم.
انتهای پیام/2462/ک10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها