امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13968
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران کریستین لاگارد رییس صندوق بین‌المللی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران کریستین لاگارد رییس صندوق بین‌المللی پول در نامه‌ای خطاب به محمد جعفر مجرد مدیر اجرایی ایران در آن صندوق، از اقدام جمهوری اسلامی ایران در اجرا کردن طرح «هدفمندی یارانه‌ها» تقدیر نمود و از این اقدام به عنوان الگویی مناسب برای بهره‌برداری سایر کشورها به ویژه کشورهای نفت خیز منطقه خاورمیانه یاد کرده است.

متعاقب برگزاری جلسه اخیر اعضای هیات عامل بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در منطقه «خاورمیانه و شمال آفریقا» (MENA) با خانم کریستین لاگارد، رییس  صندوق بین المللی پول، که در حاشیه اجلاس بهاره بانک جهانی در آوریل 2013 در واشنگتن برگزار شد، مراتب تقدیر و تشکر خود را از اجرای شدن طرح هدفمندی یارانه‌ها در کشور ایران ابراز داشت.

لاگارد  طراحی و سیاستهای اجرایی ،برنامه‌ها و نحوه اجرای هدفمند سازی یارانه ها در ایران را به عنوان الگویی مناسب برای کشورهای جهان به ویژه کشورهای نفت خیز منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا برشمرده است.

بر اساس این گزارش ، رییس  صندوق بین المللی پول در پایان ابراز امیدواری کرد، این صندوق بتواند ضمن همکاری با مسئولان اجرای این طرح درکشورمان، از تجربه‌های به دست آمده از اجرای فاز اول این طرح و اقدامات آتی فازهای بعدی آن استفاده نماید.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها