امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139680
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه بین‌المللی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرغم آنکه مدت زمان زیادی از آغاز به کار کنگره جدید جمهوری‌خواه آمریکا ...

به گزارش گروه بین‌المللی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرغم آنکه مدت زمان زیادی از آغاز به کار کنگره جدید جمهوری‌خواه آمریکا نمی‌ گذرد، تازه‌ترین نظرسنجی موسسه «گالوپ» نشان می‌دهد که تنها 16 درصد از آمریکایی‌ها کنگره جدید را قبول دارند.

طبق این گزارش، گرچه این آمار از زمان تعطیلی دولت فدرال آمریکا در سال 2013 تاکنون افزایش داشته است اما در مقایسه با میزان محبوبیت کنگره قبلی آمریکا که پایان سال 2014 به کار خود خاتمه داد، افزایشی نداشته است.

نظرسنجی مشترک روزنامه آمریکایی «هافینگتون‌پست/یوگاو» نیز نشان داد که اغلب مردم آمریکایی بر این باورند که کنگره جدید آمریکا بدتر از کنگره پیشین این کشور خواهد بود و اکثریت آمریکایی‌ها همچنین بر این باورند که کنگره جدید تحت کنترل جمهوری‌خواهان در مقایسه با یک دهه قبل بیشتر دچار اختلاف هستند.

طبق این نظرسنجی، 52 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که مباحثات کنگره در مقایسه با 10 سال پیش کمتر مدنی است و 58 درصد اعلام کردند که کنگره کنونی آمریکا دچار اختلافات بیشتری است.

بر اساس این گزارش، این نظرسنجی نشان داد که دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان به یک میزان اتفاق نظر داشتند که کنگره کنونی امروز بدتر شده است.

نظرسنجی مشترک هافینگتون‌پست/یوگاو بین روزهای 6 تا 8 ژانویه در بین یکهزار فرد بزرگسال آمریکایی صورت گرفته است.

در انتخابات میاندوره‌ای کنگره آمریکا که نوامبر سال 2014 برگزار شد، جمهوری‌خواهان موفق شدند اکثریت کرسی‌های دو مجلس نمایندگان و سنا آمریکا را به خود اختصاص دهند و کنگره را تحت کنترل خود درآورند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها