امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139681
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مشاور وزیر دفاع عراق به پایگاه خبری الوقت گفت: نیروهای ارتش اطلاعات لازم را برای ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مشاور وزیر دفاع عراق به پایگاه خبری الوقت گفت: نیروهای ارتش اطلاعات لازم را برای عملیات آزادسازی رمادی و فلوجه به دست آورده و با استفاده از تاکتیک های عملیاتی که در مناطق بلد، جرف الصخر و آمرلی آموخته اند خود را برای انجام عملیاتی برق آسا در این دو شهر آماده کرده اند.

 این ژنرال عراقی که نامش فاش نشده، گفت: آغاز این عملیات ممکن است چند روز و یا چند هفته به درازا بکشد ولی مدت زمان عملیات در چند روز به پایان می رسد.

نیروهای ارتش و داوطلبان مردمی که اینک آموزش های لازم را دیده اند ودر چند عملیات پیروزمند مشارکت داشته اند، با یک عملیات منسجم در محور دجیل، سامرا و بلد بیش از 500 کیلومتر مربع را آزاد کرده اند.

این در حالی است که این منطقه مثلثی شکل را انواعی از موانع طبیعی پوشانده بود با این عملیات امنیتی شهرستان سامرا تکمیل شده به همین دلیل شیعیان توانستند در روز شهادت امام حسن عسکری مطابق با 31 دسامبر 2014 با انجام راهپیمایی میلیونی به زیارت حرم یازدهمین امام خود نایل گردند. 
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها