امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139709
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نیروی‌ انتظامی استان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نیروی‌ انتظامی استان بوشهر، افزود: به فرموده امام علی(ع) مردم همواره به امنیت، عدالت و پیشرفت و آبادانی نیاز دارند و اگر امنیت نباشد اجرای عدالت غیر ممکن بوده و هیچ چیز دیگر نخواهد بود.
احمدی‌مقدم در ادامه بیان کرد: با وجود شرایط ناامن و درگیری‌های گروه‌های تکفیری و داعش با مردم شمال عراق حرف زدن از عدالت در آنجا خنده‌دار است.
احمدی مقدم، تصریح کرد: مقوله امنیت و ایجاد امنیت پایدار بسیار مهم است و امنیت‌آفرینان ماموریت بسیار مهمی بر عهده دارند.
وی بیان کرد: کار، تلاش و فعالیت، بیداری در شب، استفاده از حداقل مرخصی‌ها، مواجهه با سختی‌ها و خطرات نیروهای انتظامی همگی برای رضای خدا و مردم بوده که کار بسیار ارزشمندی است و خدا را برای این نعمت شکرگزاریم.
فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در عرصه‌های امنیت، عدالت، برخورد با اشرار، آبروی مردم و عرصه‌های مختلف اجتماعی کاری جز خدمتگزاری به مردم ندارد.
وی با اشاره به اینکه جرایم در عرصه‌های سرقت، شرارت، راه‌بندی و عرصه‌های مختلف دیگر به حداقل رسیده است، اضافه کرد: نیروی انتظامی در برخورد با کسانی که پشت کامپیوتر نشسته و به سرقت و کلاهبرداری مشغولند و دیده نمی‌شوند و در برابر این محیط‌های جدید و رنگارنگ ماموریت سخت و پیچیده‌ای دارد.
احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: شاید مردم به عمق فعالیت‌های نیروی انتظامی آگاهی کامل نداشته باشند اما شکرگزار و قدردان هستند و خادمان خود را همیشه تقدیر می‌کنند و ما هم خوشحالیم که برای چنین مردمی خدمت می‌کنیم.
این مقام مسئول با بیان موقعیت ویژه استان بوشهر در منطقه، افزود: استان بوشهر در سواحل خلیج فارس با قدرت‌های بیگانه، کشورهای ساحلی، قاچاق انسان و مشکلاتی از این دست مواجه است.
احمدی‌مقدم بیان کرد: استان بوشهر در گذشته نه چندان دور در جرائم خشن، سرقت مسلحانه، تجاوز به عنف مقام اول را داشت اما با فعالیت و تلاش نیروهای خدوم نیروی انتظامی این جرائم به حداقل رسیده و این استان در رده‌های آخر جدول قرار دارد.
وی با بیان اینکه با سال‌ها تلاش نیروهای انتظامی متجاوزان تسلیم عدالت شده‌اند، افزود: عدد ناچیزی از این جرائم و مجرمان وجود دارند که متجاوزان این جرائم نیز با تلاش‌های نیروهای بوشهری به قانون سپرده خواهند شد.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه کاهش همه جرائم و به خصوص جرائم خشن دستاورد خوبی برای استان بوشهر است، اظهار داشت: نیروی انتظامی با بالا بردن نظم، کنترل سواحل و حوزه‌های آبی داخلی و بین‌المللی و حفاظت از سواحل دریایی در این زمینه هم درخشش و پیشرفت قابل توجه‌ای داشته است.
وی گفت: موقعیت انرژی پارس جنوبی، نیروگاه اتمی، نزدیک به یک‌هزار کیلومتر مرز آبی، توسعه علمی، پیشرفت زیرساخت‌ها، پیشرفت توام با رونق در استان بوشهر موقعیت‌های ما سخت کرده است.
احمدی‌مقدم افزود: نیروهای انتظامی استان بوشهر در کنار دیگر دستگاه‌های دولتی برای سربلندی این استان مرزی تلاش می‌کنند تا از روند پیشرفت عقب نماند و پیشتاز باشد و زمینه‌های پیشرفت و سرمایه‌گذاری برای مردم فراهم شود.
وی عنوان داشت: به گفته و اقرار مسئولان کشورهای سواحل خلیج فارس جرائم و مسائل مشترک به 10 درصد کاهش یافته و 90 درصد آن حل شده است.
فرمانده انتظامی کشور به حوادث فرانسه پرداخت و گفت: ناامن کردن دیگر کشورها مانند بوم رنگ نتیجه عکس می‌دهد و خود دچار آن می‌شوی که بقیه را گرفتار کرده باشی.
انتهای پیام/2255/غ40/پ3003/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها