امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139712
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روح‌الله عباسپور نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روح‌الله عباسپور نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی با اشاره به نطق علی مطهری در جلسه روز یکشنبه هفته جاری اظهار داشت: بنا به توصیه محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌ رئیس مجلس، اصولگرایان نجابت به خرج داده و بنا به مصلحت کشور پیرامون این موضوع مصاحبه نکردند و بنا به منافع ملی مسائل داخلی را به بیرون ارجاع ندادند، اما رسانه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلب به طور ناثواب و غیرواقعی مطالب آن روز را منعکس کردند.

وی افزود: در روز یکشنبه از ناحیه هیچ نماینده‌ای به علی مطهری تعرضی نشد و بنا به موقعیت خانوادگی و جایگاه پدر وی همه ناصحانه صحبت کردند، اما سه نفر از این ناصحان مورد حمله آقای مطهری قرار گرفتند.

نماینده بوئین‌زهرا خاطرنشان کرد: آقای مطهری در نطق خود عنوان کرد که برای اینکه ما برای حضرت زهرا روضه‌خوانی می‌کنیم برادران دینی ما عکس‌العملی همچون رفتار امروز داعش نشان می‌دهند، در اینجا هم به حضرت زهرا ظلم شد، هم به شیعیان و هم به برادران اهل سنت، متاسفانه برادران اهل سنت در این نطق با داعش در یک سطح دیده شدند و این در حالی است که برادران اهل سنت داعش را محکوم می‌کنند.

عباسپور تصریح کرد: در نطق آقای مطهری به مجلس و حتی به مقام معظم رهبری ظلم شد، مقام معظم رهبری فرمودند که 35 سال است که ما شعار وحدت را در عرصه بین‌المللی سر داده‌ و به آن عمل کرده‌ایم که مصداق آن حمایت از فلسطین مظلوم است، اما آقای مطهری گفت که وحدت عملی نشده و به آن توجه جدی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: در نطق آقای مطهری عربستان با همه اعمال وقیحانه‌اش مورد تقدیر قرار گرفت و آقای مطهری اینگونه عنوان کرد از آنجایی که ما اجازه نمی‌دهیم تا برادران اهل سنت در کشور مسجد بسازند و عربستان در مکه و مدینه مرتکب اعمالی می‌شود و این یعنی بازداشت، شکنجه و صدور حکم اعدام برای شیخ نمر زاییده عملکرد ما در ایران است.

نماینده مردم بوئین‌زهرا در پایان یادآور شد: مساجد ما در تهران با اهل تسنن مشترک است و در مساجد از ورود کدام یک اهل تسنن جلوگیری شده و با وجود فضاسازی‌های رسانه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلب، علی مطهری در جلسه روز یکشنبه 10 دقیقه به ارائه مطالب خود پرداخت و هرچه نمایندگان بنا به مصلحت ملی کشور سکوت کردند، از سوی رسانه‌های اصلاح‌طلب به جامعه این مسئله منعکس شده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها