امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139736
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل  روابط عمومی سازمان میادین، سید احمد صفوی از اجرای این طرح با هدف افزایش میزان اطمینان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل  روابط عمومی سازمان میادین، سید احمد صفوی از اجرای این طرح با هدف افزایش میزان اطمینان و سلامت شهروندان و ممانعت از بروز هرگونه سو استفاده یا تخلف در برندهای تولیدی گوشت قرمز بسته بندی خبر داد و گفت: در این طرح تولید کنندگان ملزم به درج هولوگرام ویژه برند خود بر روی تمامی محصولات تولیدی شدند که این موضوع مورد استقبال تولیدکنندگان نیز قرار گرفت.

وی با بیان اینکه زمینه اجرای این طرح با انجام کار کارشناسی و تشکیل جلسات متعدد مشترک با تولید کنندگان فراهم شده است، تصریح کرد: در نهایت اجرای آزمایشی طرح الزام تولیدکنندگان گوشت قرمز بسته بندی به درج هولوگرام از 13 دی ماه در میادین و بازارهای تابعه سازمان میادین به مرحله اجرا گذاشته شد.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در خصوص اینکه از این پس تمامی محصولات گوشت قرمز بسته بندی در سطح میادین و بازارهای سازمان توزیع می شوند، افزود:این محصولات باید دارای هولوگرام ویژه همان برند باشند، در غیر این صورت از توزیع و عرضه آن ممانعت به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها