امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139753
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از لاهیجان، محمدعلی نجفی ظهر امروز در جریان بازدید از بیمارستان 160 تختخوابی در حال احداث این شهرستان بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از لاهیجان، محمدعلی نجفی ظهر امروز در جریان بازدید از بیمارستان 160 تختخوابی در حال احداث این شهرستان بر ضرورت تسریع در اتمام آن تاکید کرد.
وی با بیان اینکه بیمارستان مذکور دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی است، افزود: تاکنون بالغ‌ بر 180 میلیارد ریال برای این بیمارستان هزینه شده است.
استاندار گیلان در بازدید از مجموعه فرهنگی لاهیجان نیز از نزدیک در چگونگی فعالیت عمرانی این پروژه قرار گرفت و دستورات لازم را ارائه کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره پروژه مجتمع مذکور گفت: این پروژه با پیشرفت 30 درصد و زیربنای 4 هزار و 400 متر در حال ساخت است.
شاهین جهانگیری با بیان اینکه این پروژه تاکنون 13میلیارد ریال هزینه‌ داشته است، تصریح کرد: در صورت اختصاص اعتبارات به میزان 45 میلیارد ریال می‌توانیم پروژه مجتمع فرهنگی لاهیجان را تکمیل کنیم.

مجری طرح پروژه تکمیل سالن طبقاتی تختی لاهیجان نیز در دیدار استان گیلان از این پروژه اظهار کرد: این پروژه از سال 85 آغاز شده و تاکنون تنها 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
انتهای پیام/2300/ب20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار