امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139759
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران، محمد تقی خسروانی مقدم اظهاربه گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران، محمد تقی خسروانی مقدم اظهار داشت: بیمارستان اسلامشهر امام رضا(ع) یکی از مراکز درمانی تخصصی منطقه اسلامشهر است که هدف آن ارائه خدمات تشخیصی، درمانی مناسب به طور بستری و سرپایی به بیمه شدگان، مراجعه کنندگان و مستمری بگیران است.

وی افزود: این بیمارستان تقریباً مساحت 16 هزار متر مربع ، شامل بخش‌های درمانی و درمانگاه‌های تخصصی برای مراجعات بیماران بستری و سر پایی است.

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران تصریح کرد: بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر در سال 1373 افتتاح شده و به جمعیتی در حدود یک میلیون نفر آن منطقه خدمات درمانی مطلوب ارائه می‌کند.

وی گقت : این مرکز با 130 تخت فعال به عنوان اولین و تنها مرکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در منطقه اسلامشهر مشغول به فعالیت است.

خسروانی مقدم تاکید کرد: از سه هزار متر فضای بلا استفاده بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) اسلامشهر می‌توان استفاده کرد و از طرفی اورژانس و تریاژ این مرکز نیز برای رفاه حال بیماران باید باز سازی شود.

همچنین خسروانی مقدم در ادامه از بخشهای مختلف این بیمارستان بازدید کرد و پزشکان معالج گزارشی از روند پذیرش ، رسیدگی و درمان بیماران بستری و سر پایی در بیمارستان اسلامشهر را ارائه کردند.

در پایان محمد تقی خسروانی مقدم در جمع بیماران و همراهانشان حضور یافت و از نزدیک با آنان به گفت‌وگو پرداخت.

گفتنی است این مرکز به طور متوسط سالانه تعداد 14350 نفر در بخش های مختلف این مرکز درمانی بستری می‌شوند و همچنین تعداد 463760 نفر سالانه تحت ویزیت سرپایی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها