امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139764
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سیدحسن بتولی معاون عملیات نیروی انتظامی در همایش معاونین عملیات فرماندهی انتظامی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سیدحسن بتولی معاون عملیات نیروی انتظامی در همایش معاونین عملیات فرماندهی انتظامی استان& zwnj;های سراسر کشور به هدف عمده همایش اشاره کرد و اظهار داشت: تنظیم سند 5 ساله دوم برنامه ششم و تدوین برنامه‌های سال 94 از اهداف عمده این همایش است.

معاون عملیات نیروی انتظامی تصریح کرد: تولید تحلیل‌های مناسب و به موقع جهت کمک به تصمیم‌سازی و چگونگی تحقق این تدابیر در این همایش مورد بحث قرار می‌گیرد.

وی عمده ضعف‌های ناجا را نداشتن برآورد صحیح و به موقع و عکس‌العمل شتابزده عنوان کرد و افزود: محور دیگر ضعف‌ها درباره جرائم است.

سردار بتولی اشراف اطلاعاتی را در سه بعد مورد ارزیابی قرار داد و اهم تهدیدات را در سه حوزه آسیب اجتماعی، جرائم و رشد بی‌رویه جرم و جرائم سازمان‌یافته و سازمان‌های جرم‌زا عنوان کرد.ژمعاون عملیات نیروی انتظامی تصریح کرد: گام بعدی اشراف اطلاعاتی در تحلیل برآوردها، مستندسازی، تحلیل طرح‌ریزی تاکتیکی، تحلیل نحوزه پشتیبانی و تحلیل ضعف وقوت فرماندهی است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در توان رزمی نیز باید به شناسایی توان‌های رزیم بپردازیم و آنها را تقویت کنیم و در نهایت برای طرح‌ریزی به پیشینه، توان رزمی، برآورد اجتماعی و برآورد تهدیدات نیازمندیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها