امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139772
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی دولت فرانسه امروز در اظهاراتی از تشدید تدابیر لازم در دستگاه‌های ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی دولت فرانسه امروز در اظهاراتی از تشدید تدابیر لازم در دستگاه‌های اطلاعاتی این کشور بمنظور مبارزه با تروریسم خبر داد.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، «استفان لوفول» سخنگوی دولت فرانسه امروز چهارشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: «دولت چهارشنبه آینده در جلسه شورای وزیران عناصر و تدابیر لازم برای تقویت دستگاه‌های اطلاعاتی کشور را ارائه و اعلام خواهد کرد.»

وی طی نشستی مطبوعاتی در پایان جلسه شورای وزیران فرانسه افزود: «فرانسوآ اولاند رئیس‌جمهور فرانسه دو هدف را برای دولت تعیین کرده است. هدف نخست هدفی کوتاه مدت و مؤثر در امر مبارزه با تروریسم است که طی جلسه آتی شورای وزیران وزرای کشور، دادگستری و دفاع تدابیر لازم در زمینه تقویت دستگاه‌های اطلاعاتی کشور شامل شنودها، اطلاعات زندان‌ها و بسیج دفاعی را اعلام خواهند کرد.»

این سخنگو در ادامه خاطرنشان کرد: «وزرای اعلام شده طی جلسه چهارشنبه آینده شورای وزیران این تدابیر را اعلام خواهند کرد تا این تدابیر با درنظر گرفتن پیشنهادات احتمالی در مباحث مربوط به قوانین اطلاعاتی کشور جای گیرد. این وزرا طی نشست آتی شورای وزیران اطلاعیه‌ای را در این خصوص ارائه خواهند داد.»

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها