امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139776
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از بازرس پیشین زندان‌های انگلیس نوشت شرایط زندانیان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از بازرس پیشین زندان‌های انگلیس نوشت شرایط زندانیان نوجوان در زندان& zwnj;های این کشور دهشتناک است و ادامه داد یک نفر از هر 4 زندانی پسر نوجوان، مجبور است حبس را ساعت‌های طولانی در شرایط انفرادی بگذراند.

«لرد رمزبوتم» که بازرس ویژه ملکه انگلیس در زندان‌های این کشور از سال 2001 بود در گزارش تازه‌ای گفت یک زندانی از هر 4 نوجوان زندانی در انگلیس، باید 23 ساعت تمام را در سلول انفرادی بگذراند.

در این گزارش بازرس سابق زندان‌های انگلیس ادامه می‌دهد «عمده مجرمان و زندانیان نوجوان این کشور از خانواده‌های مشکل‌دار بوده و پیش زمینه تحصیلی آنان نیز سرشار از مشکل بوده بنابراین این افراد شخصیت‌های مشکل‌داری هستند و این گونه رفتارها از سوی متصدیان زندان‌ها نیز به مشکلات ذهنی و انزوای آنان منجر خواهد شد».

وی از انجمن عدالت جوانان انگلیس درخواست کرد تحقیقات مستقلی از سیاست‌ها و منابع خود داشته باشد تا چنین رفتارهایی مدیریت شده و رفتارهای مزدورانه در قبال جوانان کاهش یابد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار