امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139803
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، راشاتودی خبر داد که فرودگاه «چمپینو» شهر رُم درپی تهدید به بمب ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، راشاتودی خبر داد که فرودگاه «چمپینو» شهر رُم درپی تهدید به بمب گذاری تخلیه شد و هواپیماها از این فرودگاه فاصله گرفتند.

 بنابر گزارش‌ها نگرانی از بمب‌گذاری  در یک فروند هواپیمای اتریشی با 82 مسافر بوده اما پس از تحقیقات مشخص شده که اصلا بمبی در کار نبوده و به اشتباه فرودگاه تخلیه شده است.

در همین زمینه روزنامه لاریپابلیکا ایتالیا گزارش داد که هنگامی که مسافران در دست یکی از مسافران دستگاه قدم‌شمار مشاهده کردند به وجود بمب در هواپیما مشکوک شدند و ماموران درپی این نگرانی اقدام به بازرسی هواپیمای اتریشی و تخلیه باند و فرودگاه دادند اما بمبی پیدا نکردند.

این دستگاه قدم شمار در دست پیرمردی اهل اسلونی بود و مردم فکر کردند که این دستگاه یک ریموت بمب است اما پس از بازرسی کامل هواپیما این نگرانی برطرف شده و هواپیما با تاخیری سه ساعته به سوی وین پرواز کرد.

این حادثه در شرایطی روی می دهد که در روزهای گذشته وقوع حادثه تیراندازی در پاریس فضایی از رعب و وحشت از حملات تروریستی را در کشورهای غربی ایجاد کرده است.
انتهای پیام/
 
   
 
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها