امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139817
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه تبلیغات تلویزیونی مؤسسه انتشاراتی روایت، آگهی تبلیغاتی این مؤسسه درباره ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه تبلیغات تلویزیونی مؤسسه انتشاراتی روایت، آگهی تبلیغاتی این مؤسسه درباره کتاب & laquo;شکست اشغالگران در غزه» همزمان با روز غزه، نماد مقاومت فلسطین از 6 شبکه سیما پخش خواهد شد.

این کتاب در مجموعه «بین‌الملل اسلام» انتشارات «روایت فتح» به چاپ رسیده است، همچنین شکست اسرائیل در نوار غزه در پائیز 2005 نخستین تجربه‌ فلسطینی‌ها در عقب‌نشینی اسرائیلی‌ها از زمین‌های فلسطین اشغالی بود. با این عقب‌نشینی، مقاومت توانست با تکیه بر عملیات نیروهایش به دستاوردهای مهمی برسد و گامی به جلو بردارد.

این کتاب تلاش می‌کند این مقاومت را به تصویر بکشد؛ مقاومتی که پیروزی تاریخی در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی را به دنبال داشت. این پیروزی در سرزمین فلسطین در نوع خود نخستین است و اگر مقاومت بتواند در سایه‌ حمایت بی‌نظیر مردمی از سلاح،‌ اراده و عزمش به نحو احسن‌ استفاده کند، این پیروزی هرگز آخرین نخواهد بود.

 

در قسمتی از مقدمه کتاب «شکست اشغالگران در غزه»، می‌خوانیم: با ادامه‌ انتفاضه‌ اقصی در طی این سال‌ها، می‌بینیم که مقاومت به صورتی که بیانگر عقلیت حرفه‌ای است، از یک مرحله به مرحله‌ بعدی پیشرفت کرده است.‌ رهبری سیاسی و فرزانه بر آن نظارت دارد که از اراده‌ا‌ی پولادین برخوردار است، زیرا معتقد است که جنگ با دشمن اسرائیلی اساساً همان جنگ اراده‌ها است.

دشمن بازی بی‌رحمانه‌‌ای به نام «انگشت به دندان گزیدن» را مدیریت کرد، ولی نتیجه‌ این بازی روشن و میدانی بود. نتیجه‌ آن تنها یک فرضیه نبود؛ زیرا در آخر، اسرائیل از مقاومت فلسطینی‌ها و از درد و رنجی که نصیبش شد، با صدای بلند فریاد سر داد. به این ترتیب، با مقاومت فلسطینی‌ها، اولین عقب‌نشینی اسرائیل از فلسطین بدون مذاکره و امتیازدهی به ثبت رسید.

این کتاب تلاش می‌کند این مقاومت را به تصویر بکشد؛ مقاومتی که پیروزی تاریخی در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی را به دنبال داشت، طوری که این رژیم مجبور شد در نیمه‌ سپتامبر سال 2005 از نوار غزه عقب‌نشینی کند. این پیروزی در سرزمین فلسطین در نوع خود نخستین است و اگر مقاومت بتواند در سایه‌ حمایت بی‌نظیر مردمی از سلاح،‌ اراده و عزمش به نحو احسن‌ استفاده کند، این پیروزی هرگز آخرین نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، کتاب «شکست اشغالگران در غزه»، در 368 صفحه به قلم «عدنان عبدالرحمان» و ترجمه «فاطمه کاظمی» به قیمت 13000تومان توسط انتشارات «روایت فتح» منتشر و روانه بازار نشر شده است که علاقه‌مندان برای تهیه آن می‌توانند با شماره تلفن 88897814 تماس گرفته یا به نشانی میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، نبش خیابان فلاح‌پور، فروشگاه روایت فتح مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها