امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139829
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محبوبه سمیعی زفرقندی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه 5 سیما با بیان این مطلب گفت: با توجه به سیاست های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محبوبه سمیعی زفرقندی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه 5 سیما با بیان این مطلب گفت: با توجه به سیاست های جدید شبکه 5 سیما ، تغییرات زیادی در ساختار و محتوا برنامه «یه عصر طلایی» ایجاد می شود.

سمیعی ادامه داد: برنامه یه عصر طلایی ویژه دهه فجر که اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد ، در 10 قسمت با رویکرد مرتبط با دهه فجر از شبکه 5 سیما پخش می شود و این برنامه  بسیار مفرح و شاد همراه با پلاتو های نمایشی طنز است.

همچنین موضوع های مطرح شده در  این برنامه با محوریت نقش نوجوانان درانقلاب ، عملکرد نوجوانان در پیشرفت پیام امام خمینی ( ره) در روزهای پیروزی انقلاب ، وظایف نوجوانان امروز در قبال انقلاب ، پخش برنامه های مربوط به دهه شصت با یاد آوری حس نوستالوژی در مخاطبان است.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه 5 سیما در توضیح بیشتر این ویژه برنامه گفت: در این ویژه برنامه نیز به نوجوانان شهید انقلاب هم می پردازیم و بخشی های از فیلم های موجود در سالهای پیروزی انقلاب را برای مخاطبان نمایش می دهیم.

میثم بیدقی، عرفان قاسمی، محیا اسناوندی، مهسا ایرانیان مجریان این ویژه برنامه هستند که در 10 قسمت در دهه فجر میهمان خانه های نوجوانان می شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار