امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139831
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مراسم که با حضور دکتر پورحسین قائم مقام معاونت سیما برگزار شد از زحمات حسن گروسی تقدیر و بهرام ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مراسم که با حضور دکتر پورحسین قائم مقام معاونت سیما برگزار شد از زحمات حسن گروسی تقدیر و بهرام محمدی نیا به عنوان مدیر جدید شبکه قرآن سیما معرفی شد.

در ابتدای این مراسم پورحسین ضمن تشکر از تلاش و کوشش های حسن گروسی به جهت شناساندن شبکه قرآن بین مخاطبان رسانه ملی گفت : توقع بزرگان و علمای دینی ما شاخص بودن شبکه قرآن است و در دوره جدید فعالیت سیما با توجه به اینکه حساسیت از شبکه قرآن سیما بالاست محور اصلی این شبکه قرآن و علوم قرآنی می باشد که پخش تلاوتهای ناب و شاخص از معیارهای مهم این شبکه است.

حسن گروسی هم در بخشی از این مراسم ضمن خیر مقدم و خداقوت به مدیر جدید شبکه قرآن سیما به ارائه گزارشی از فعالیت 3 ساله گذشته خود در این شبکه پرداخت و گفت : افزایش مخاطبین از جمله دستاوردها و موفقیت های ایجاد شده در طول این مدت بود که این را مدیون تلاش جهادی مدیران و همکاران می دانم و امیدوارم با حضور آقای محمدی نیا روال رو به رشد این شبکه ادامه پیدا کند.

بهرام محمدی نیا مدیر جدید این شبکه هم ضمن تشکر از معاون سیما به جهت اعتماد به وی گفت : در این حکم معاون سیما به گسترش علوم قرآنی و ارتقاء سطح انس با قرآن تاکید ویژه کردند ، البته کار سخت و بزرگی است ولی امیدوارم با کمک همه دوستان این امر محقق شود.

وی گفت : تحقق آرمانهای مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت حافظ قرآن از جمله نقاط مهم در فصل جدید کاری این شبکه می باشد که تلاش میکنیم این امر عملی شود.    

بهرام محمدی‌‌نیا با حکم علی اصغر پورمحمدی معاون سیما به سمت مدیر شبکه تلویزیونی قرآن و رئیس شورای معارف اسلامی سیما منصوب شد که پیش از این مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها