امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139836
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،تماشاگران هندی استقبال زیادی از «ربوده شده 3» لیام نیسن نکردند.«گرایش» یک درام خانوادگی و ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،تماشاگران هندی استقبال زیادی از «ربوده شده 3» لیام نیسن نکردند.«گرایش» یک درام خانوادگی و اجتماعی است،که به بررسی ازدواج های از پیش تعیین شده در هند می پردازد.

قصه فیلم درباره جوانی است که به کمک جوان دیگری می‌آید تا از یک ازدواج تحمیلی و قراردادی فرار کند. آرجون کاپور،سوناکشی سینها و منوچ باجپای بازیگران اصلی «گرایش» هستند. آمیت شارما این فیلم را  کارگردانی کرده است.

«گرایش» در 3 روز اول نمایش خود حدود 28 کرور فروش کرد.تحلیل گران اقتصادی سینما از این رقم به عنوان یک فروش متوسط اسم می برند. البته تهیه کنندگان این درام خانوادگی،انتظار فروش بالاتری را برای آن در 3 روز اول نمایش داشتند.

این فیلم اولین محصول تازه سینمای هند است که در سال جدید میلادی 2015 به روی پرده سینماهی کشور می‌رود.

آرجون کاپور سال گذشته میلادی دو فیلم بسیار پرفروش «تبهکاران/گوندی» و «2 ایالت» را روی پرده سینماهای هند داشت.

سومین قسمت مجموعه فیلم «ربوده شده» با وجود تبلیغات زیاد،نتوانست موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند به دست آورد.

اکشن دلهره آور لیام نیسن،در 3 روز اول نمایش در هند حدود 5 کرور فروش کرد.این در حالی است که این فیلم در نسخه های هندی،تلگو و انگلیسی به نمایش عمومی درآمد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار