امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13984
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 107
کوروش پرند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت مربیان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای کشور اظهار داشت: مربیان جزو با ...

کوروش پرند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت مربیان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای کشور اظهار داشت: مربیان جزو با اهمیت‌ترین سرمایه‌های انسانی و از ارکان تاثیر گذار بر کیفیت و کمیت آموزش‌های هستند.

رئیس سازمان آموزش‌ فنی و حرفه‌ای کشور بیان داشت: طبق آمارهای سال گذشته در مجموع بیشترین میزان با هفت هزار و 858 نفر مربوط به مربیان حق التدریس و نیز کمترین تعداد در قالب سرباز مربی به تعداد 144 نفر است.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه مربیان حق التدریس به میزان 66.91 درصد است،‌گفت:‌ نزدیک به شش هزار نفر از مربیان دارای مدرک لیسانس بوده و باقی مانده نیز به به ترتیب فوق دیپلم و دیپلم دارند و همچنین 18 نفر دارای مدرک دکترا هستند.

به گزارش فارس پیش از این رییس سازمان فنی و حرفه ی کشور از استخدام حدود 7000 نفر مربی حق التدریسی فنی و حرفه ای در یک پروسه  زمانی پنج ساله خبر داده بود.

همچنین هیئت دولت مجوز استخدام 2 هزار مربی و مجلس نیز مجوز استخدام  چهار هزار و 800 مربی حق التدریس را به سازمان فنی و حرفه ای داده است که این افراد در یک پروسه زمانی 5 ساله با تاکید بر مناطق محروم استخدام می‌شوند اما تاکنون خبری از اجرایی شدن این موضوع نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها