امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139840
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
    به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

 

 

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، صبح امروز (24 دیماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه با رای تمامی اعضاء محمود آموزگار به عنوان سخنگوی شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شد.
پیشنهاد واگذاری یکپارچه مدیریت اجرایی نمایشگاه به تشکل‌های نشر/ اخذ ورودیه از مراجعان به تصویب نرسید

محمود آموزگار، سخنگوی شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به برگزاری دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه کتاب تهران در تاریخ 24 دیماه گفت:‌ موضوع واگذاری مدیریت اجرایی نمایشگاه به تشکل‌های نشر نخستین موضوعی بود که در جلسه مطرح شد. در این جلسه اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان پیشنهاد داد تا با همکاری سایر تشکل‌های نشر مدیریت واحد، یکپارچه و حداکثری نمایشگاه را بر عهده گیرد.

وی افزود: در این ارتباط و بر اساس تصمیم شورا مقرر شد تا بین مجموعه تشکل‌های نشر و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران هماهنگی‌های لازم برای رسیدن به یک تفاهم‌نامه جهت انجام این کار انجام شود.

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری درباره موضوع بودجه در دومین جلسه شورا گفت:‌ همچنین در رابطه با بودجه اجرایی نمایشگاه با توجه به مشکلات موجود، پیشنهاداتی ارایه شد. نخستین پیشنهاد اخذ ورودیه از مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه بود که به تصویب شورا نرسید.

آموزگار ادامه داد: دومین پیشنهاد نیز افزایش اجاره‌بهای غرفه‌ها بود. کلیات این موضوع به تصویب رسید و چگونگی اجرا و جزئیات آن به جلسه مشترک موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی و تشکل‌های نشر محول شد.

بر اساس این گزارش، در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران، سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی، سیدرضا صالحی امیری رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی ایران، علی‌اکبر اشعری مشاور راهبردی پروژه باغ کتاب، مرتضی کاظمی مشاور اقتصاد فرهنگ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، جعفر همایی مدیر نشر نی و ناشر برگزیده در نمایشگاه بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران، مهدی اسماعیلی‌پور رئیس شرکت‌های تعاونی ناشران، امیر مسعود شهرام‌نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، علی شجاعی صائین مدیر اداره توسعه کتاب و کتابخوانی، علیرضا کرمانی دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران و علی اصغر سیدآبادی مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی حضور  داشتند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها