امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139845
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امید بنکدار کارگردان فیلم «ارغوان» در پاسخ به پرسش احسان کرمی (مجری برنامه) درباره مخاطب ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امید بنکدار کارگردان فیلم «ارغوان» در پاسخ به پرسش احسان کرمی (مجری برنامه) درباره مخاطب خاص این فیلم گفت: معمولا وقتی طرحی را شروع می کنم به صورت تفکیک شده به آن نگاه نمی کنم اما هر فیلمسازی آرزوی دیدن فیلمش را دارد. تلاش داشتیم در این فیلم تکرار نشویم و به همین دلیل تمام سعی مان را برای بهتر شدن ارغوان کرده ایم.

 در ادامه این نشست کیوان علیمحمدی کارگردان دیگر فیلم «ارغوان» نیز در این باره گفت: قصه این داستان طرح کوتاهی بود که توسط علی اکبر حیدری نوشته شده بود و وقتی من و آقای بنکدار آن را خواندیم خوشمان آمد و تصمیم گرفتیم آن را گسترش دهیم و بر اساس آن یک فیلم سینمایی بلند تولید و تجربه همیشگی دونفره خود را به یک تجربه سه نفره تبدیل کنیم. به نظر من علی اکبر حیدری هنرمند بسیار توانایی است و کار با او تجربه خوشایندی بود.

وی در مورد حضور یک شخص دیگر به عنوان تهیه کننده توضیح داد: هیچوقت تمایل به حضور یک تهیه کننده نداشتیم چرا که در پروژه های سینمایی بار مسایل مالی بر عهده من و امید بنکدار بود و حضور یک نفر به عنوان تهیه کننده بیشتر سوهان روحمان می شد به همین دلیل تهیه کنندگی کار را نیز خودمان بر عهده گرفتیم.

علیمحمدی اذعان کرد: فیلم سینمایی ارغوان ادامه فیلمسازی من و امید بنکدار از زمان فیلم کوتاه است و بهتر یا بدتر بودن مسئله اصلی ما نیست. ما تلاش می کنیم تجربه جدیدی در این حوزه کسب کنیم.

 وی با اشاره به تغییر دستمزدهای سینما پس از گذشت پنج سال گفت: زمانی که تصمیم گرفتیم با تیم حاضر کار کنیم پنج سال بود که از آخرین کارمان در سینما می گذشت و به همین دلیل در جریان تغییرات دستمزدها نبودیم و وقتی متوجه دستمزدها شدیم به امید بنکدار گفتم که نمی توانیم فیلم بسازیم. اما با کمک و همراهی عوامل پشت صحنه و بازیگران مان توانستیم این کار را انجام دهیم و در واقع ساخت این فیلم را مدیون آنها هستیم زیرا آنها در این راه پشت ما را خالی نکردند.

علیمحمدی در ادامه با اشاره به اینکه فیلم ارغوان سرشار از زیبایی است گفت: فیلم سینمایی "ارغوان" فیلمی است که چشم ها و گوش ها را نوازش می دهد و یک لحظه نخواهید توانست از آن بگذرید. ما فیلمی ساخته ایم که با استانداردهای دنیا همخوانی دارد و هیچ عقده حقارت و ضعف اجتماعی را در فیلم نمایش نداده ایم و عمیقا اعتقاد دارم که مخاطب پس از دیدن این فیلم با احساس خوبی سالن سینما را ترک خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار