امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139851
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساره بیات بازیگر فیلم سینمایی «ناهید» به کارگردانی آیدا پناهنده گفت:به عنوان یکی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساره بیات بازیگر فیلم سینمایی «ناهید» به کارگردانی آیدا پناهنده گفت:به عنوان یکی از بازیگران این فیلم به مخاطبان سینما می‌گویم گرچه فیلم «ناهید» در بخش سودای سیمرع نبود اما همه را دعوت می‌کنم تا این فیلم را ببینند.

وی با بیان اینکه ناهید سینما به معنای واقعی است ادامه داد: از اینکه در این فیلم با پژمان بازغی و نوید محمدزاده همبازی بودم خوشحالم و باید از پوریا رحمانی مشاور لهجه فیلم، قدردانی ویژه ای کنم.

نوید محمدزاده از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی با بیان این مطلب که فیلمنامه ناهید از بهترین فیلمنامه هایی بوده که تاکنون خوانده ام گفت: فیلمنامه این فیلم سینمایی از بهترین آثار در حوزه فیلمنامه نویسی سینمای ایران است.

وی ادامه داد: زمانی که فیلمنامه به من معرفی می شود ابتدا نظر اهالی فن را جویا می شوم و با آنها مشورت می کنم اما زمانی که این فیلمنامه را خواندم بدون مشورت با کسی اعلام کردم که در این فیلم بازی خواهم کرد.

محمدزاده با بیان اینکه من زیاد اهل حرف زدن نیستم گفت: ترجیح می دهم این فیلم سینمایی اول دیده شود و بعد نظر مخاطبین را بشنوم.

بیژن امکانیان تهیه کننده این فیلم در ادامه این نشست اظهار کرد: قبل از این فیلم سینمایی با آیدا پناهنده همکاری داشتم و نگاه و سلیقه این فیلمساز را می شناختم و همیشه دوست داشتم که به عنوان تهیه کننده، این کارگردان جوان را به سینمای ایران معرفی کنم؛ در واقع فیلمسازانی از این دست نفس تازه ای به سینمای ایران می دهند.

وی با اشاره به اینکه پروسه ساخت این فیلم 3 سال به طول انجامید گفت: به لطف و یاری خدا فیلم به خوبی ساخته شد.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که برای اکران این فیلم چه پیش بینی هایی دارید گفت: بی تردید ناهید متعلق به سینمای اکران است و قهرمان جدیدی را به مخاطب معرفی می‌کند.

امکانیان با بیان اینکه برای ساخت فیلم ناهید با عشق و انگیزه کار کردم افزود: من این فیلم را از این جهت دوست دارم که پیچیده سخن نمی گوید و از دل روایتی ساده به عمق ماجرا می پردازد. خیلی تلاش کردم فیلم در بخش سودای سیمرغ دیده شود اما واقعیت این است یک فیلم خوب راه خود را پیدا می کند.

پژمان بازغی از بازیگران این فیلم درباره پذیرش بازی در "ناهید" گفت: مرداد 92 بود که فیلمنامه را خواندم و همان موقع اعلام کردم می خواهم در این فیلم بازی کنم چرا که این فیلمنامه با وسواس و دقت بسیار نوشته شده بود و در نهایت آبان 93 فیلم کلید خورد.

بازغی با اشاره به اینکه با تمام احترامی که برای نظر هیات انتخاب قائلم می خواهم بگویم که من، نوید محمدزاده و بیات بازیگران گزیده کار هستیم و به خاطر کیفیت بالای فیلمنامه پای یک فیلم اولی ایستادیم چون احساس می کردیم یک تفکر خوب وارد سینما شده ضمن اینکه تیمی قوی و جدی پشت کار ایستاده بود.

در پایان این ویژه برنامه، پوستر فیلم «ناهید» با طرحی از مهدی فصیحی رونمایی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها