امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139852
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این درام اجتماعی پرتنش را میرا نایر فیلمساز هندی تبار سینما کارگردانی می‌کند.فیلمنامه فیلم را میرا نایر با همکاری ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این درام اجتماعی پرتنش را میرا نایر فیلمساز هندی تبار سینما کارگردانی می‌کند.فیلمنامه فیلم را میرا نایر با همکاری ویلیام ویلر می‌نویسد و کمپانی والت دیزنی تهیه کننده آن است.

این فیلمنامه اقتباسی براساس مقاله جنجالی سال 2011 تیم کراترز در مجله اسپین نوشته می شود.این مقاله بعدا توسط این روزنامه نگار تبدیل به یک کتاب پرخواننده شد.

خط اصلی قصه کتاب در باره فیونا موتسی دختر جوانی است که در زاغه های فقیرنشین کشور اوگاندا زندگی می کرد و توسط رابرت کاتنده مربی شطرنج کشف شد. موتسی در مسابقات المپیاد جهانی شطرنج شرکت کرد و موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.

اویه لوو در فیلم در نقش رابرت کاتنده بازی می کند و نیونگ در قالب کاراکتر هاریت موتسی مادر فیونا ظاهر خواهد شد.

این دو بازیگر هفته قبل قرارداد بازی در درام ضدتبعیض نژادی «آمریکانا» را نیز امضا کردند.اما «ملکه کاتوه» زودتر از این فیلم جلوی دوربین خواهد رفت.

کمپانی والت دیزنی امیدوار است کلید فیلم برداری درام شرح حال گونه خود را تا دو ماه دیگر بزند و آن را برای نمایش در فصل اسکاری فیلم ها در اواخر پائیز آماده کند.

اویه لوو و نیونگ در حال حاضر،دو تن از مطرح ترین بازیگران رنگین پوست صنعت سینما هستند.اویه لوو این هفته «سلما» را به روی پرده سینماهای جهان فرستاد.نیونگ هم سال قبل «12 سال بردگی» را با موفقیت در اکران عمومی داشت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها