امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139881
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۷
تعداد بازدید: 164
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی در محکومیت بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر اسلام(ص) ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی در محکومیت بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر اسلام(ص) بیانیه‌ ای صادر کرد که متن آن در ذیل آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بازنشر میلیونی کاریکاتور موهن علیه پیامبر اعظم (ارواحنا فداه) نه تنها دل مسلمانان عالم، بلکه دل تمامی متدیّنین جهان را عمیقاً غصه دار کرده است.
چگونه می توان پذیرفت که حرکت تروریستی و البته مشکوک گروه نامسلمان داعش در فرانسه، توجیهی برای حمایت از توهین کنندگان و بازنشر وسیع این کاریکاتور موهن در غرب قرار گرفته است؟
واقعیت این است که دیگر مرز میان خوب و بد در غرب فراموش شده و ظاهرا کرامت انسان و عقاید انسان ها برای رهبران غربی پشیزی ارزش ندارد. بنابراین، امروز نه تنها توهین به پیامبر اسلام(ص) بلکه توهین به تمامی پیامبران الهی(ع) به نام آزادی توحش، مجاز شمرده شده و معرفت، منطق و عقلانیت جای خود را به عصبیت غربی داده است.
کدام روان سلیمی می پذیرد که راه مواجهه با یک گروه منحرف، تروریستی و مسلمان نما که البته همچنان بر اساس شواهد غیرقابل انکار، مورد حمایت جدی دول غربی و از جمله دولت فرانسه قرار دارد، تشدید توهین به عقاید مسلمانان، ظهور رفتارهای کودکانه از سوی رهبران غربی و جریحه دار کردن قلب دینداران عالم است؟
در این شرایط غمبار، کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی، ضمن محکومیت قاطع بازنشر وقیحانه کاریکاتور موهن علیه پیامبر اعظم(ص)، از همه نخبگان، علماء و اندیشمندان آزاد اندیش و بصیر عالم اسلام دعوت می کند در برابر این اقدام نابخردانه و شیطانی که نتیجه قطعی آن گسترش بیش از پیش پلیدی و شرارت در جهان است سکوت نکرده و ضمن افشای ماهیت این حرکت، تمام تلاش خود را مصروف پایان دادن به حیات جریان مخرب توهین به پیامبران الهی(ع) به ویژه پیامبر اعظم(ص) در جهان نمایند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها