امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139882
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۷
تعداد بازدید: 154
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، آنان که مشتاقانه در بدرقه شهید مهدی نوروزی، مردی آسمانی که چند صباحی میهمان ما اسرای زمینی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، آنان که مشتاقانه در بدرقه شهید مهدی نوروزی، مردی آسمانی که چند صباحی میهمان ما اسرای زمینی بود، شرکت کرده بودند، به‌راستی شاهد صبوری زینب‌گونه مادری داغ‌دیده بودند که در کمال استواری نظاره‌گر آخرین وداع مردم با فرزند دلبندش بود.

همان شیرمردی که غرش مردانه‌اش بر دل‌های نامسلمانان داعشی واهمه‌ای به وسعت دردهای مردم زجر کشیده عراق انداخته بود و لرزشی مهیب بر اندامشان.

در حالی که چشم‌ها همه گریان و دست‌ها همه لرزان بود، هیچ اثری از سستی و لرزش بر دستان مادرش ندیدم، هیچ اثری از بی‌تابی در چهره‌اش ندیدم به جز صبوری و مقاومت در نگاه و صدایی که لالایی‌های مقاومت را در گوش شیرمردی همچون شهید نوروزی زمزمه کرده بود.

مادر شهید مهدی نوروزی در حاشیه مراسم خاکسپاری این شهید بزرگوار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: به خاطر از دست دادن مهدی اصلاً ناراحت نیستم.

فاطمه بهشتی خاطرنشان کرد: ناراحت نیستم از جای خالی مهدی، چراکه اطمینان دارم جوانان دیگری مردانه جایش را پر می‌کنند.

وی بیان داشت: اگر خداوند متعال یاری کند، ان‌شاءالله برادر دیگر مهدی نیز به کمک سایر جوانان این مرز و بوم راه امثال مهدی را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/2700/صا/ض1002


 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها