امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13990
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و سومین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در حالی شروع شد که این ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و سومین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در حالی شروع شد که این نشست با حضور اکثریت اعضاء آغاز شد و به نحوی بود که به سختی می‌‌شد در سالن طبقه دهم اتاق ایران یک صندلی خالی پیدا کرد و اعضای هیئت نمایندگان از همان ابتدای جلسه حماسه سیاسی را به یکدیگر تبریک می‌گفتند.

به گزارش فارس، براساس دستور جلسه این نشست قرار بود محمد نهاوندیان ساعت 10:10 صبح سخنرانی داشته باشد اما به دلیل جلسه‌ای که در خارج از اتاق و به گفته برخی اعضاء در ستاد آقای روحانی تشکیل شده بود ساعت 11:30 دقیقه به اتاق بازرگانی ایران آمد.

بنابراین گزارش نهاوندیان به همراه محمدرضا صادق نماینده ویژه حسن روحانی در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران شرکت کرده و به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش فارس، پس از سخنرانی نهاوندیان بیانیه هیئت‌رئیسه توسط شافعی رئیس اتاق مشهد و عضو هیئت رئیسه اتاق ایران قرائت شد و با رأی اکثریت مطلق اعضاء به تصویب رسید.

همچنین در این نشست ، نهاوندیان از اعضای هیئت نمایندگان خواست تا قیام کنند و با این حرکت حمایت خود را از رئیس جمهور منتخب مردم نشان دهند.

به گزارش فارس، نهاوندیان پس از ایراد سخنرانی به همراه یحیی آ‌ْل‌اسحاق و محمد‌رضا صادق نماینده ویژه رئیس جمهور منتخب ، اتاق بازرگانی ایران را ترک کرد.

محمدنهاوندیان هنگام خروج از اتاق بازرگانی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص اینکه آیا سهمی برای خود در کابینه دولت آقای روحانی می‌بینید، گفت: «این چه حرفی است که شما می‌زنید» سپس لبخند زد و سوار آسانسور شده و اتاق را ترک کرد.

در این حال یحیی آل‌اسحاق در پاسخ به سوالی که فارس از نهاوندیان پرسید، گفت: «بله حتماً می‌پذیرند».
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها