امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139903
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استفان دی‌مستورا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در سوریه امروز ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استفان دی‌مستورا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در سوریه امروز (پنجشنبه) در ژنو با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و در خصوص آخرین تحولات مربوط به سوریه رایزنی کرد.

در این ملاقات که در حاشیه گفت‌و‌گوهای هسته‌ای در شهر ژنو و قبل از عزیمت ظریف به برلین در محل اقامت وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد، دمیستورا نماینده ویژه دبیرکل با تقدیر از تلاش‌ها و همچنین استقبال از راهکارهای پیشنهادی کشورمان در جهت تحقق راه حل سیاسی برای وضعیت سوریه، آمادگی خود را برای ادامه گفت‌و‌گو و بحث با کشورمان در این راستا ابراز کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز ضمن تاکید بر سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اینکه مردم سوریه خود باید سرنوشت سیاسی شان را رقم بزنند، اظهار داشت: همچنان آمادگی داریم نقش سازنده خود را ایفا و از تلاش‌های سازمان ملل متحد در این زمینه نیز پشتیبانی خواهیم کرد.

ظریف خاطرنشان کرد: انتظار داریم بازیگران عمده بین المللی نیز در جهت حفظ تمامیت ارضی و حل سیاسی موضوع سوریه همکاری سازنده‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها