امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139904
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرواز شماره IR3413 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرار بود، امروز مسافران را از ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرواز شماره IR3413 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرار بود، امروز مسافران را از تهران به مقصد نجف جابجا کند، اما تا این لحظه با 12 ساعت تاخیر کماکان مسافران در فرودگاه سرگردان هستند.

در این راستا مدیر کل روابط عمومی ایران ایر اظهار است: این پرواز چارتر است و طبق اطلاعات واصل شده هنوز مجوز پرواز از سوی طرف عراقی صادر نشده است.

شاهرخ نوش‌آبادی ادامه داد: تا 10 دقیقه دیگر مجوز انجام این پرواز صادر شده و حداکثر تا 2 ساعت آینده این هواپیمای جمهوری اسلامی ایران به مقصد نجف پرواز می‌کند.

وی اطهار داشت: با وجود آنکه این پرواز چارتر بوده است، اما شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بر خود واجب می‌داند از مسافرانی که در این پرواز دچار تاخیر شدند، عذرخواهی کند.

بنابر این گزارش یکی از مسافران این پرواز در این باره به فارس گفت:‌ ساعت‌ها در فرودگاه معطل مانده‌ایم و هیچ مقام مسئولی در این باره توضیحاتی ارائه نداده است.

وی بیان کرد: قطعاً اگر مسئولان با روی خوش توضیحاتی درباره علت بروز این تاخیر ارائه می‌دادند، مسافران نیز از توضیحات منطقی آنها قانع می‌شدند.

این مسافر بیان کرد: در این مدتی که در فرودگاه سرگردان هستیم، پذیرایی چندانی از ما نشده است.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار