امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13993
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتاق بازرگانی ایران محمدرضا صادق نماینده ویژه حسن روحانی امروز در اتاق ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتاق بازرگانی ایران محمدرضا صادق نماینده ویژه حسن روحانی امروز در اتاق بازرگانی ایران حاضر شد و به بیانیه اتاق بازرگانی گوش فرا داد.

اتاق بازرگانی در بیانیه‌ای در حمایت از دولت یازدهم اعلام کرد: بار دیگر ملت شریف و غیور ایران سر برآورد و از پای جان خروشید و غیرت، عزت، شرافت انسانی و ایرانی را بر آیینه جهان نشاند و همه را به حیرت واداشت تا بزرگی ملتی را به رخ جهان کشد و ایران اسلامی را بر صفحه درخشان تاریخ ملت‌ها بر جایگاه رفیع خویش بنشاند.

آن روز رهبر فرزانه انقلاب ندای خلق حماسه سیاسی را سر دادند و امروز لبیک آن توسط ملت انقلابی و نجیب ایران نشان داده شد.

در ادامه این بیانیه آمده است جامعه اقتصادی کشور و فعالان عرصه تولید و کارآفرینی خرسندند که همگام با رشد و بلوغ روحیه مردم‌سالاری و مشارکت عمومی آحاد ملت در تعیین سرنوشت‌شان توانستند سهمی بیش از پیش در حضور آگاهانه و با انگیزه ملت غیور ایران در انتخابات داشته باشند.

لذا در کمال خضوع و خشوع بر بزرگی این ملت سربلند سر تعظیم فرو آورده و این رویداد بی‌نظیر را به ملت شریف و رهبر معظم انقلاب و رئیس‌جمهور منتخب و فعالان اقتصادی کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و با امید به آینده‌ای پر از شکوفایی و سربلندی کشور در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین‌اللملی چشم دوخته و اطمینان داریم با اراده استوار ملی خواهیم توانست حماسه اقتصادی را در میدان عمل خلق نماییم.

به گزارش فارس، در ادامه بیانیه اتاق بازرگانی ایران آمده است: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به نمایندگی از فعالان عرصه‌های گوناگون اقتصادی مردم‌نهاد آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت جمعی جهت عبور از مشکلات و نیل به اهداف متعالی کشور اعلام نموده با استفاده از این فرصت بر این مهم تأکید می‌گذارد که همان‌گونه که حاصل اعتماد به مردم خلق حماسه سیاسی و رشد بی‌سابقه امید و اعتماد عمومی بود، اعتماد به بخش خصوصی خلق حماسه اقتصادی و عبور از بحران‌ها را در پی خواهد داشت.

به گزارش فارس در ادامه این بیانیه آمده است اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران آمادگی خود را به عنوان مشاوری صدیق برای شناسایی موانع بر سر راه توسعه اقتصادی کشور و ارائه راهکارهای کارشناسانه اعلام می‌نماید و بر خود لازم می‌داند که حماسه سیاسی را به حماسه اقتصادی پیوند زند و حرکت بر محور سند چشم‌انداز را در کنار دولت تدبیر و امید سرلوحه امور خود قرار دهد و کلیه ظرفیت‌ها و امکانات و تجربیات فعالان اقتصادی را در این زمینه به کار گیرد.

همچنین لازم می‌داند از کلیه نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری که به واسطه بسط و توسعه گفتمان اقتصادی و تولیدمحوری در مناظرات و برنامه‌های خود به شناسایی و حل مشکلات محیط کسب و کار کشور توجه داشته‌اند تشکر و قدردانی نماید و خواستار پیگیری این رویکرد در حوزه‌های مسئولیت فعلی و بعدی ایشان باشد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها