امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139932
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; احمد حکیمی‌پور رئیس دوره شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در همایش سراسری اصلاح‌

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; احمد حکیمی‌پور رئیس دوره شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در همایش سراسری اصلاح‌ طلبان که در کانون توحید تهران برگزار شد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را یک مجموعه حقوقی ریشه‌دار در نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: این تشکل از دوران امام (ره) به عنوان مجموعه نیروهای خط امام شکل گرفته و مرسوم بود.

حکیمی‌پور با یادآوری این نکته که این تشکل در سال‌های دوم خرداد با عنوان شورای هماهنگی گروه‌های دوم خرداد فعالیت می‌کرد گفت: این تشکل از 12 سال قبل به عنوان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تغییر نام داد.

این فعال اصلاح‌طلب به درخواست 4 و 5 گروه اصلاح‌طلب برای عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر امید و نشاط به جامعه بازگشته و وظیفه اصلاح‌طلبان برای شکران این نعمت این است که به همراه سایر مجموعه‌ها گامی استوار در جهت وحدت بردارند.

وی افزود: ما به عنوان اصلاح‌طلبان یک حضور حداکثری مردم در فعالیت‌های سیاسی را دنبال می‌کنیم و برای رفع موانع در این مسیر تلاش داریم و از سوی دیگر انسجام اصلاح‌طلبان هدف دیگر ماست که امیدوارم به این نتیجه برسیم.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات طی سخنانی اعلام کرد: بزودی ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به دبیرکل حزب جوانان ایران اسلامی واگذار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها