امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139945
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فاطمه راکعی از اعضای حزب منحله مشارکت در همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فاطمه راکعی از اعضای حزب منحله مشارکت در همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به به وقایع اخیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس مصونیت دارند و مجلس نباید با علی مطهری آن برخورد را می‌کرد.

راکعی با بیان اینکه ما برای نهادینه شدن قانون در صحنه هستیم، ادامه داد: در حال حاضر، وضعیت منطقه و جامعه بشری نگران‌کننده است و با توجه به خشونت‌طلبی‌های داعش باید تلاش کنیم تا چهره رحمانی اسلام را به نمایش بگذاریم.

این فعال اصلاح‌طلب در ادامه به میزان حضور زنان در مجلس پرداخت و ادامه داد: متأسفانه میزان حضور و مشارکت زنان به بیش از 5 درصد نمی‌رسد، لذا ما از احزاب اصلاح‌طلب خواستاریم که این رقم به حداقل 30 درصد برسد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب فارس، راکعی همچنین در ابتدای سخنان خود درخواست رفع حصر سران فتنه را مطرح کرد و گفت: حل مسئله حصر از شخصیت‌های شریف و بزرگی که مایه افتخار و الگوی راستین زن معاصر‌ند یعنی زهرا رهنورد، آرزوی ماست، همچنین آرزوی رفع حصر چهره‌های گرانقدری همچون محسن میردامادی و مصطفی تاج‌زاده و دیگر بزرگان را داریم.

پس از این سخنان راکعی، قلی‌زاده دبیر همایش سراسری اصلاح‌طلبان کشور به وی تذکری داد و گفت: لطفاً در چارچوب همایش صحبت کنید، شما باید در مورد موضوعاتی پیرامون زنان که به ما ارائه کردید، سخنرانی کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار