امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139946
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با حمایت از موضع صریح ...

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با حمایت از موضع صریح رئیس‌جمهور در قبال توطئه نفتی دو کشور عربستان و کویت به تشریح پروژه کاهش تصنعی قیمت نفت که از سوی آمریکا و صهیونیست‌ها با همکاری کشورهای مرتجع منطقه صورت گرفته پرداخت و گفت: آمریکا و صهیونیست‌ها برنامه راهبردی را در زمینه‌های فرهنگی اقتصادی و سیاسی انجام می‌دهند که نمونه آن را در قضیه داعش و حمایت از گروه‌های تروریستی یا در این قضیه کاهش تصعنی قیمت نفت مشاهده می‌کنیم.

وی با اشاره به نفوذ کشورهای آمریکایی و صهیونیستی در کشورهای عربستان و کویت تصریح کرد: این دو کشور منافع خود را در گرو منافع غرب دیده و در آن جهت تلاش می‌کنند که با همراهی این کشورها با آمریکا و غرب توانسته‌اند قیمت نفت را به قیمتی زیر صد دلار برسانند درحالی که باید تمهیداتی جدی برای این اندیشیده شود و راهکار آن تکیه بر قوای داخلی و اقتصاد مقاومتی است.

شاکری با بیان اینکه کشورمان پیش از این شرایط مشابه توطئه کاهش نفتی را تجربه کرده است، خاطرنشان کرد: رسانه ملی باید با تولید مستندات و آثار مناسب به خوبی شرایطی که کشورمان پس از جنگ را به مردم نشان دهد چرا که در زمان جنگ هر بشکه نفت تنها با ۵ دلار معامله می‌شد و نسل اول انقلاب با وجود مشکلات بسیاری که با آن روبرو بودیم مقاومت کردند.

عضو شورای شهر تهران در پایان اقتصاد مقاومتی را راه مقابله با این پروژه آمریکایی و صهیونیستی در این توطئه نفتی دانست و اظهارداشت: همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم اجرایی کردن پروژه اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی کشورمان را حل کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها