امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139953
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن رهامی دبیر کل انجمن اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور عصر امروز (پنج‌شنبه) در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن رهامی دبیر کل انجمن اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور عصر امروز (پنج‌شنبه) در همایش اصلاح& zwnj;طلبان در سالن تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا حضورتان در این همایش به معنای این است که در انتخابات 88 تقلبی صورت نگرفته است گفت: شرکت کردن در این همایش و حتی انتخابات آتی اثبات نفی شیء نیست و ما می‌خواهیم این انتخابات سالم برگزار شود.

وی تأکید کرد: اگر یک انتخابات مشکل داشت دلیل نمی‌شود ما قهر کنیم اساساً ما با قهر از صندوق‌ها مخالفیم.

رهامی در پاسخ به این پرسش که چگونه می‌خواهید در انتخاباتی حضور یابید که همچنان بر ناسالم بودن آن تأکید دارید؟ گفت: ما در انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم هم شرکت کردیم و البته انتخابات سال گذشته نیز سالم برگزار شد پس بنابراین ما باید مطمئن شویم انتخابات آتی مثل سال 92 سالم برگزار می‌شود.

دبیر کل انجمن اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور در مورد لایحه قانون احزاب نیز خاطرنشان کرد: احزاب سلامت همه ما را تأمین می‌کند و ما هم نگرانی زیادی در مورد لایحه احزاب نداریم.

وی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در مورد برگزاری رفراندوم نیز گفت: فعلاً موضوع رفراندوم توسط رئیس جمهور مشخص نشده اما ممکن است در مورد مسائل مهمی همچون مذاکرات با 5+1 باشد.

رهامی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا فکر می‌کنید زمینه حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی فراهم می‌شود یا خیر؟ گفت: ما در سال 92 زمینه حضورمان را فراهم دیدیم و حضور هم یافتیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها