امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139958
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ پس از همایش سراسری اصلاح‌طلبان که عصر امروز 25 دی با حضور فعالان ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ پس از همایش سراسری اصلاح‌طلبان که عصر امروز 25 دی با حضور فعالان اصلاح‌ طلب در کانون توحید برگزار شد، یکی از محورهای اصلی سخنرانان این مراسم تاکید بر رفع حصر موسوی و کروبی بود و همه سخنرانان این همایش به طور ویژه به حمایت از سران فتنه پرداختند که با تشویق مکرر حضار نیز همراه بود.

در همین زمینه سایت جنبش راه سبز (جرس) تریبون رسمی جریان فتنه نیز در همین زمینه نوشت «تاکید بر رفع حصر و آرزوی سلامتی برای رهبران جنبش سبز وجه مشترک سخنرانان همایش سراسری اصلاح‌طلبان بود که این همایش می‎تواند آغازی برای مانور قدرت آنان باشد.»

همچنین بنگاه خبر پراکنی بی‌بی‌سی فارسی عصر امروز 25 دی، در گزارشی با عنوان «همایش سراسری اصلاح‌طلبان بدون خاتمی برگزار شد» تیتر اول خود را به این همایش اختصاص و این مراسم را ویژه پوشش داد.

بی‌بی‌سی در همین رابطه نوشت «محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران و رهبر عمده اصلاح‌طلبان، در این جلسه شرکت نداشته و برای آن پیامی فرستاده است.»

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار