امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139963
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به اکتفای معاونت

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به اکتفای معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به دادن تنها یک تذکر به روزنامه «مردم امروز» در پی انتشار تیتر «من شارلی هستم»، اظهار داشت: روز گذشته این موضوع در مجلس مطرح شد و بسیاری از نمایندگان مجلس تیتر صفحه اول روزنامه »مردم امروز» را دیدند و اعتراض‌شان را به وزارت ارشاد به صورت مکتوب و در قالب یک تذکر اعلام کردند.
وی افزود: نوع برخورد معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد با روزنامه «مردم امروز» نشان‌دهنده آن است که وزارت ارشاد واقعاً‌ نیازمند یک بازنگری در شیوه و روش عملکرد خودش است.

نماینده تهران در مجلس در ادامه تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک پسوند اصلاحی دارد، یعنی باید از اعتقادات مسلمین و اسلام حفاظت کند و با کسانی که به پیامبر اسلام (ص) توهین می‌کنند، به طور جدی برخورد کند.

وی با بیان اینکه اینگونه اقدامات از قبل طراحی و برنامه‌ریزی شده است تا اسلام‌هراسی را در جهان ترویج کنند، یادآور شد: وزارت ارشاد اسلامی نباید در این شرایط ساکت بنشیند یا بی‌تفاوت بماند و سپس در عمل به گونه‌ای تبعیض‌آمیز با نشریات برخورد کند.

سلیمانی  با بیان اینکه وزارت ارشاد باید خودش به دفاع از اسلام بپردازد، متذکر شد: هم مردم و هم نمایندگان مجلس از وزارت ارشاد انتظار یک تحول اساسی از نظر عملکرد دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این عملکرد  وزارت ارشاد اصلاً مورد قبول جامعه اسلامی نیست، خصوصاً اینکه در اینجا بحث پیامبر (ص) مطرح است و انتظار این است که خود آقای وزیر ارشاد وارد میدان شود و در ابتدا این عملکرد را اصلاح کند و سپس افرادی که این نوع تفکر را دارند یا اصلاح کند یا اگر قابل اصلاح نبودند، جایگزین کند تا انشاءالله یک وزارت ارشاد در شأن نظام اسلامی و در شأن مردم شریف ایران به وجود آید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها