امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139974
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، روزنامه "مردم امروز" در شماره اخیر با انتشار تصویری از جرج کلونی بازیگر و تهیه کننده آمریکایی در مراسم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، روزنامه "مردم امروز" در شماره اخیر با انتشار تصویری از جرج کلونی بازیگر و تهیه کننده آمریکایی در مراسم گلدن گلاب 2015، تیتر «کلونی: من هم شارلی هستم» را برای صفحه نخست خود برگزید.

لازم به ذکر است، توهین نشریه "شارلی ابدو" به پیامبر اسلام و به دنبال آن جنجال‌های بوجود آمده در پاریس طی روزهای اخیر واکنش‌های زیادی را در کشورهای اسلامی علی الخصوص ایران به خود اختصاص داده و حال روزنامه "مردم امروز" نیز به آن جنجال‌ها با انتشار این تصویر دامن زده و هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد تنها به تذکری پنهانی به این روزنامه پسنده کرده است.

حال سوال پیش می‌آید که بازنشر اظهارات فرد حامی هتاکان به پیامبر اسلام از سوی روزنامه "مردم امروز" چه معنا و مفهومی می‌تواند داشته باشد؟ و یا اینکه چرا وزارت ارشاد دوگانه برخورد می‌کند و روزنامه "وطن امروز" را به خاطر یک پیش‌بینی به دادگاه معرفی می‌کند ولی با روزنامه "مردم امروز"؟

در همین راستا با مجتبی رحماندوست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره رفتار دوگانه وزارت ارشاد گفت: برخورد دوگانه با رسانه‌ها دور از جایگاه وزارت ارشاد است.

وی افزود: باید به جزئیات این دو موضوع پرداخت و نمی‌توان از اشتباهات رسانه‌ای که طرفدار دولت است گذشت و رسانه‌ای را که نقد به دولت دارد را مورد خطاب قرارداد.

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها