امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139975
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،علیرضا زالی در حاشیه اولین همایش رابطین بیمه‌ای سازمان نظام پزشکی گفت: در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،علیرضا زالی در حاشیه اولین همایش رابطین بیمه‌ای سازمان نظام پزشکی گفت: در رابطه با پوشش بیمه‌ای و تنوع خدمات آن جلسات متعددی با مدیران عامل  بیمه‌های تجاری برگزار شد که طی آن به جمع‌بندی‌های لازم رسیدیم.

وی ادامه داد: نتیجه این نقطه نظرات در شورای عالی نظام پزشکی به بحث گذاشته شد و قرار شد یک مناقصه در زمینه پوشش‌های متنوع و جذاب بیمه‌ای برگزار شود.

رئیس سازمان نظام پزشکی تصریح کرد: مناقصه در نظر گرفته شده برگزار و بیمه ایران برنده مناقصه بیمه‌ای نظام پزشکی شد در این مناقصه به نیازهای متنوع و گسترده گروه‌های پزشکی توجه شده و برگزاری چنین همایشی به دنبال صدور تفاهم‌نامه لازم در این زمینه بوده است.

وی ادامه داد: 9 بسته خدمتی جدید و متنوع برای جامعه پزشکی ایجاد شده که از موضوع بیمه شخص ثالث تا بیمه مسئولیت مدنی در آن آمده است و تلاش شده در هر بخش این بسته‌های خدمتی امتیازهایی برای پزشکان دیده شود.

زالی با اشاره به اینکه موضوعات مختلف فنی در رابطه با پوشش این 9 بسته انجام گرفته ادامه داد: بیمه ایران و سازمان نظام پزشکی یک کارگروه مشترک تشکیل دادند تا بتوانند با کمک اصلاحاتی که در فرآیندهای فرادستی و بالادستی مانند اصلاح آئین‌نامه‌های خاص بیمه مرکزی و برخی از امتیازهای قانونی مربوط به پوشش‌های بیمه‌ای به ویژه مسئولیت مدنی را برای جامعه پزشکی ایجاد کند این اقدام باعث یک وحدت رویه در زمینه تفاهمات بیمه‌ای خواهد بود.

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: یک کمیته فنی نیز تشکیل شده که هر ماه اجرای این تفاهم‌نامه را نظارت خواهد کرد و به نظر می‌رسد بتواند با جلب نظر جامعه پزشکی به بهینه‌سازی و ارتقای خدمات بیمه‌ای کمک کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها